Звіт директора перед громадськістю відбудеться 30.05.2018 року о 17:30 в Актовій залі І поверху.

А. Лупиніс політик та поет PDF Друк e-mail
Четвер, 14 грудня 2017, 08:54

До 80-річчя від Дня народження В. Чорновола, яке відзначатиметься у грудні цього року, заплановано проведення великої кількості заходів державними органами та громадськими організаціями. Черкаський педагогічний університет оголосив конкурс учнівських робіт, які б досліджували діяльність визначних творців історії незалежної України. Учень 10-А класу нашої школи Кривич І. став учасником цього конкурсу. В рамках тижня історії він презентував свою роботу на тему «А. Лупиніс політик та поет» однокласникам. Десятикласники довідались про складний життєвий шлях дисидента, познайомились з його політичними та ліричними віршами. Особливе враження на учнів справили відеодокументи.

lupinos