Оголошення

Випадкове фото

020.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 6
Зміст : 3264
Переглянути хіти змісту : 2800361
Тиждень зарубіжної літератури та мистецтва PDF Друк e-mail
П'ятниця, 26 січня 2018, 11:07

Протягом останнього січневого тижня в школі проходив тиждень зарубіжної літератури та мистецтва, проведений кафедрою учителів зарубіжної літератури (керівник ЩукінаІ.Ю.).         

Учні мали змогу переглянути фільми за творами світової літератури, підготовлені вчителем Левінською І.М.            

 Учні 10-М класу, під керівництвом учителя  Шевченко А.М., провели в класах бесіди про буккросінг (обмін книгами), поділилися інформацією, де можна знайти полички бкккросінгу у нашому місті, а також як стати учасником такого клубу. А учні 11-М класу повідомили про бібліотерапію - терапію книгами, яка виникла ще у 1916 році у США, але стала популярною в наш час. Виявляється прихильники цього нетрадиційного методу лікування надають список книг, які допомагають людям у різних життєвих ситуаціях. Старшокласники провели літературну вікторину для учнів 6-х класів.                  

Вчителі - колеги побували на відкритих уроках за творчістю Л.М.Толстого (10 клас) та на уроці з позакласного читання за оповіданням Л.Улицької «Паперова перемога», проведені вчителем Шевченко А.М.                 

Учні 6-9 класів представили виставку «Я рекламую улюблену книгу» (учитель Битко Л.Д.).                 

Особливу зацікавленість викликали персональні виставки Коріненко Дарини (11-а кл.) та Едель Анастасії (9-в кл.) «Ілюстрації до літературних творів».                   

А якими яскравими та цікавими виявилися тематичні виставки «Загадковий і прекрасний модернізм очима дев’ятикласників», підготовлений учнями під керівництвом учителя Кузенної Н.М. На виставці були представлені роботи учнів з тем: «Постмодернізм- мистецтво 21 століття», «Емоційність експресіонізму», «Простота та складність кубізму», «Загадки художньої абстракції», «Мінливість вражень імпресіоністів», «В техніці пуантилізму», «За мотивами Густава Клімпа».                     

Все це переконливо засвідчило, які талановиті  наші учні і як урізноманітнює шкільне життя  творчість вчителів!

modernkubizmpost