Дебатний турнір «Черкаси-2018» PDF Друк e-mail
Субота, 24 березня 2018, 18:57

24 березня Черкаська спеціалізована школа №17 зібрала  дебатні команди шкіл та ліцеїв міста і області на відкритий   дебатний турнір «Черкаси-2018» для учасників молодшої ліги. Нашими гостями були в тому числі і команди з Червоної Слободи та Золотоноші.

Традиційно дебатні турніри відбувались в нашій школі у жовтні місяці. Проте в 2017 році дебатний клуб «Максимум» (керівник Коломієць Л.А.) подав на Громадський бюджет міста проект по проведенню двох дебатних турнірів на 2018 рік. Завдяки голосуванню учнів, їх батьків та небайдужих жителів міста наш проект отримав перемогу та фінансову підтримку у проведенні турнірів.

У турнірі брали участь 17 команд. До суддівства залучені вчителі, досвідчені дебатери-учні. Новачки та досвідчені дебатери змагалися у двох вікових категоріях:

5-7 класи грали тему: «Дебати найкращий спосіб вирішення конфлікту»;

7-9 класи: «Історичні міфи сприяють вивченню історії».

За час турніру кожна команда зіграла дві гри – в ролі «Ствердження» та «Заперечення». Після цього кожна команда пройшов обов’язковий  раунд імпровізації, для підготовки до якого команди мали 15 хвилин. Молодша ліга дебатувала на тему «Равлики кращі за хом’яків», старша – «Соціальні мережі призводять до втрати індивідуальності». У фіналі команди грали теж раунд імпровізації на тему «Фізкультура – краща за дебати».

Перемогу отримали Бунякін Богдан, Колісник Іван, Мартем'янова Валерія серед 8-9 класів та Калиновська Дана, Степа Катерина, Кулінцова Марія серед 5-7 класів. Команди переможців та 10 кращих спікерів отримали цінні нагороди та подарунки.

Переможців нагороджував директор департаменту освіти та гуманітарної політики Воронов Сергій Павлович та директор школи Бунякін Дмитро Володимирович.

debati