GoCamp 2018! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 червня 2018, 09:00

Ось і промайнули цікаві та насичені дні англомовного табору GoCamp 2018. Цього року кемперів об’єднав проект Citizenship, в процесі роботи над яким діти самі визначили, що таке свідоме громадянство, як покращити життя своєї спільноти і який внесок може кожен з нас зробити, щоб поліпшити життя свого міста, країни, світу.GoCamp 2018, ми назавжди запам’ятаємо чудову виставу “Cinderella”, “Fun and Games”, “Robots”,“Quest”, Cinema.  Іноземні мови важливі в нашому житті і  всі ми  мали  чудову можливість відчути , що  є частиною великого світу.Вчителі кафедри іноземних мов вдячні Generation Global  за методичну допомогу,  директору і колегам інших кафедр школи за підтримку в організації та проведенні заходів англомовного табору.Прощавай GoCamp 2018! З нетерпінням чекаємо GoCamp 2019!

gocamppptabir