14 грудня - День визволення Черкас!

Наукова школа «Потенціал». PDF Друк e-mail
П'ятниця, 15 червня 2018, 11:47

Ось і завершився другий літній тиждень у фізико-математичній науковій  школі . Він також був наповнений різноманітними цікавими заняттями. Учениці 7 класу пройшли випробування запальним хімічним експериментом. Найбільше враження отримали від хімічних змій та кольорового перетворення розчину. Ми дякуємо дівчатам за сміливість та знання правил техніки безпеки. Учні 6 класу напередодні чемпіонату світу зіграли у математичний футбол. Замість м’яча у нас була задача, а нападаючі та захисники змагалися у швидкості і правильності її розв’язання.  Також відбулися круглі столи з фізики. І очікуючи літній відпочинок , учні провели гру Математичний занзібар. Це було цікаво, спекотно і захоплююче як на дивовижному острові Занзібар.  Дякуємо всім за роботу у літній школі і бажаємо гарно провести літні канікули, відпочити, набратися сил, і з осені взятися з новими силами за навчання!

himiahimimateme