Вчора в нашій школі відбулась інтелектуальна гра "Що? Де? Коли?", де зібралися команди  9-11 класів, щоб підвести на висоту слово знання, позмагатися в ерудиції, кмітливості, випробувати на собі прихильність фортуни.

В інтелектуальному турнірі змагались команди 9-А, 9-Г, 11-М та збірна команда 9-11 класів. Гра відбулась в 2 раунди по 12 запитань в кожному.В результаті з перевагою в 1 бал переміг 11-М клас, який тепер може називатися найерудованішим класом цього року.

Освітня програма на 2018-2019 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2018 року становить 2206 учень.

Звіт директора школи 2017-2018 н.р.

Завершення Тижня зарубiжноi лiтератури PDF Друк e-mail
Понеділок, 28 січня 2019, 09:19

Багато цiкавих заходiв провели цього тижня учителi зарубiжноi лiтератури та учнi школи. Вони побували в класах з iнформацiйними десантами i розповiли школярам про те, якi твори вивчають на уроках лiтератури в свiтi та про досвiд iнших краiн в популяризацii читання.

dfgadrgaerg

Було оформлено 6 стендiв - творчих робiт учнiв: " Iх доля звела з Україною", "Iлюструємо твори О.С.Пушкiна", "Лiтературний туризм", "Наш кольоровий свiт", "Я рекламую улюблену книгу","Пам'ятники лiтературним героям".

asDFGADRG

Проводилися дебати на тему:"Книга має майбутнє", лiтературна гра "Ерудит", лiтературнi турнiри:"Найперше музика у словi", "Запали свою зiрочку", вiдкритi уроки: "Казки О.С.Пушкiна", "35 кiло надii". Цiкавими виявилися результати анкетування " Зарубiжна лiтература в моэму життi". Цей тиждень збагатив нас своїми вiдкриттями. Це була веселка на тлi зимового пейзажу!

vvvv