27.08.2019 року о 17-00 відбудуться батьківські збори майбутніх першокласників.

Освітня програма на 2018-2019 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2018 року становить 2206 учень.

Звіт директора школи 2017-2018 н.р.

Печатки на документах про освіту не обов’язкові PDF Друк e-mail
П'ятниця, 05 липня 2019, 14:26

Технічні описи документів про освіту не містять жодних вимог про наявність на таких документах печатки закладу освіти. Відповідне роз’яснення надало Міністерство освіти в зв’язку зі зверненнями вступників та їхніх батьків на гарячі лінії з питань вступу.
Як повідомляє прес-служба міністерства, абітурієнтів турбує питання, що їм видають свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти та додатки до них без печатки закладу освіти. Водночас в деяких школах ці документи видають з печаткою.
Технічні описи документів про освіту затверджені наказом Міністерства освіти і науки від 04.02.2014 № 97. Відповідно до змін, внесених 2018 року, описи не містять вимог щодо наявності печатки закладу освіти на документі про освіту, що виготовляється як на основі фотокомп’ютерних технологій (свідоцтво), так і поліграфічним способом (додаток до свідоцтва).
Так само зображення печаток відсутні на зразках документів про повну загальну середню освіту, затверджених наказом МОН від 16 жовтня 2018 р № 1109.
Таким чином школа не зобов’язана проставляти на документах про освіту свої печатки. Свідоцтва та додатки до них без печатки є дійсними й приймаються для вступу до вишів, а також в усіх інших випадках.
У проставленні печатки на документах про освіту немає потреби, адже наразі інформація про всі видані такі документи міститься в Єдиній державній електронній базі з питань освіти. Перевірити достовірність того чи іншого документа можна за посиланням.
Крім того, відповідно до Господарського кодексу України використання суб’єктом господарювання печатки не є обов’язковим.

Інформація з сайту Osvita.ua.