Освітня програма на 2018-2019 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2018 року становить 2206 учень.

Звіт директора школи 2017-2018 н.р.

Міжнародний день благодійності PDF Друк e-mail
Четвер, 05 вересня 2019, 10:51

Сьогодні, 5 вересня, у всьому світі відзначають Міжнародний день благодійності. Його встановили резолюцією Генасамблеї ООН від 7 березня 2013 року.

den_blagod

ООН хоче нагадати про важливість благодійності та волонтерської діяльності. Пропозицію організувати таке свято зробила Угорщина. Крім того, дата обрали не випадково – саме 5 вересня народилася Мати Тереза – відома місіонерка та католицька черниця. За Всесвітнім індексом благодійності, який встановлює Британський благодійний фонд CAF, Україна ще в 2016 році зайняла 106 місце серед 153 країн світу. У 2017 році наша країна зайняла 90 місце.
    Наша школа не стоїть осторонь благодійної справи і вже багато років займається нею. Від початку АТО щорокув школі проводилася благодійна акція спрямована на допомогу бійцям АТО. Воїнам було передано продукти, медикаменти та засоби першої необхідності згідно узгодженого з волонтерами переліку.

jgsdrlgjlrt5869ue

Також учні нашої школи та їхні батьки не байдужі до життя  безпритульних тварин і мали щире бажання допомогти їм. За ініціативи учнівського самоврядування,в школі була проведена благодійна акція спрямована на допомогу нашим четверолапим друзям. Усі учні активно взяли участь в акції  і сердечно перейнялися долею тварин. Учнівське самоврядування разом з адміністрацією школи відвідали притулок для собак «Друг», куди відвезли різноманітні крупи, корми сухі та вологі, ковдри,медикаменти та іграшки для тварин. Така акція вже стала традиційною для нашої школи.

xdkjvlzdltp9atf

Минулого року заініціативи учнівського самоврядування нещодавно у школі відбувся Благодійний ярмарок для допомоги онкохворим дітям. В ньому взяли участь 5-11 класи. З великою  любов’ю  і почуттям  відповідальності  поставилися до  проведення цього заходу  адміністрація, класні керівники, батьки, учні школи.  Коридор школи перетворилася  на торговельний міні-павільйон,  парти на прилавки  переповнені  різним товаром.  Безліч  різноманітної  смаковитої випічки – все як на справжньому ярмарку. Блискуче підготувалися до свята діти всіх класів, ніхто не залишився осторонь. Школярі завзято торгували своїми товарами, закликали покупців дзвінкими  закликами. Не залишив ярмарок байдужим нікого. В результаті ярмарку були зібрані та передані кошти дітям, які потребують термінової допомоги! Ми щиро сподіваємося, що наш грошовий вклад допоможе їм швидко одужати.

dfr5udrtjxty

В результаті усіх благодійних акцій, школярі проявили максимум самостійності і відповідальності, отримали особистий досвід етичних переживань і відчуття своєї значущості, здібності допомогти, радощі від співпереживання.