Департамент освіти та гуманітарної політики визначив терміни подачі заяв до 1 класу. Прийом заяв з 01 по 30 червня 2020 року.

Інформацію щодо порядку прийому документів буде оприлюднено 25.05.2020 року після 13-30 на сайті школи.

Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Освітня програма на 2019-2020 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2019 року становить 2242 учні.

Звіт директора школи 2018-2019 н.р.

Кошторис-2020

Звіти 2019

Fantasy Dreams PDF Друк e-mail
Понеділок, 30 вересня 2019, 09:48

Шкільний театр англійської мови “Fantasy Dreams” під керівництвом Барілко Анни Вікторівни на протязі трьох днів брав участь у IV Міжнародному театральному фестивалі  FORTUNA 2019  (з 27 по 29 вересня).

dxfcghbjnbhgfdcvb

Вперше  за історію фестивалю шкільний театр пройшов відбір та був допущений до участі в конкурсній програмі. Діти показували виставу “Peter Pan”. Актори Льоскін Іван (учень 9Ф класу) та Барілко Єлізавета (учениця 7М класу) були особливо відзначені суддями за ролі Пітера Пена та Венді та стали одним з трьох найкращих дуетів фестивалю.

jcdyucucgnu

Протягом трьох днів фестивалю діти подивилися вистави інших театрів з різних міст України – з Києва, Ірпеня, Ковеля, Ізмаїлу, Запоріжжя, Дніпра, Миколаєва  та гостей з Білорусі. Вони отримали величезне задоволення від спілкування з іншими (дорослими) акторами, від спостерігання за їхньою грою на сцені.

xfhxfgg

Діти зустрілися та поспілкувалися з заслуженим артистом України Петром Фадійовичем Панчуком, який був головою журі фестивалю. Також мали змогу поспілкуватися з іншими суддями – народним артистом України Юрієм Берлінським, заслуженим артистом України Юрієм Рудченко, заслуженою артисткою Марією Ребяковою та режисером, актором, телевізійником, бардом, ведучім , викладачем акторської майстерності Володимиром Радько.

dfgsgzdfg

Юні актори, крім вистав, відвідали безліч майстер-класів та отримали неймовірні емоції – МК з пластики тіла, вокалу, сценічного мовлення, хореографії, акторської майстерності та сценічного падіння та фехтування. Мали можливість зіграти в інтерактивні шахи, взяти участь у театральній лабораторії. Вони отримали масу позитивних вражень та натхнення на майбутнє. Вони готові працювати далі та підкорювати нові вершини. Нехай їм фартить!

gbcgfngf