Освітня програма на 2019-2020 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2019 року становить 2242 учні.

Звіт директора школи 2018-2019 н.р.

Переглянути хіти змісту : 2919807
АХ, ОДЕСА, ПЕРЛИНА БІЛЯ МОРЯ! PDF Друк e-mail
Субота, 02 листопада 2019, 09:54

Група учнів 8-М класу на канікулах відвідали одне з найдивовижніших, незвичайних і гостинних українських міст - Одесу. Це місто гумору і сміху, ми на власному досвіді переконалися, що у місцевих жителів, навіть у повсякденному житті не вичерпуються запаси  колоритного, одеського гумору. Безумовно, гумор - це не єдина одеська пам'ятка. Чудові споруди і ласкаве море справили на нас неймовірні враження.

gbsrfafr

Ми прогулялися Приморським бульваром, де розташована міська Дума, палац графа Воронцова з колонадою, пам'ятник герцогу де Рішельє,  познайомились зі знаменитими Потьомкінськими сходами, здійснили прогулянку по старовинних вулицях міста: Дерибасівській, Пушкінській, Ланжеронівській, Рішельєвській, а також  прогулялися по курортній зоні Аркадії.В перший день ми ще відвідали Одеську кіностудію, єдиний на території України музей кіно. Ця екскурсія відкрила нам завісу таємниць створення кіно, ми дізналися цікаві історичні факти про зародження кінематографу в Одесі, про наших зірок кіно, ознайомились з діючими знімальними павільйонами і виробничими цехами.

dtgeth5ty

Наступного дня ми відвідали  Білгород-Дністровськ і Аккерманську фортецю – одну з найбільших на всій території України і Східної Європи і одну з найбільш збережених фортець до наших днів. Побудована фортеця була на рубежі XIII-XV століть на місці давньогрецького міста Тіра. Деякі башти навіть отримали свої незвичайні назви, передусім пов'язані з давніми легендами, наприклад, башта Пушкіна, башта Овідія. Чудова погода, гарні краєвиди на Дністровський лиман зробили цю екскурсію незабутньою.А третього дня ми мали змогу спуститися у найдовший у світі підземний лабіринт - Одеські Катакомби.Тут нам розказали  про героїзм одеських партизанів періоду окупації Одеси фашистами у Великій Вітчизняній війні.Одеса надзвичайно багатогранна. Вона подарувала нам захоплені враження ,гарний настрій і тепло.

rtgrtgrtwh