До уваги батьків учнів школи

Вхід батьків до школи заборонений на час карантину. Щоб вирішити питання, отримати довідку чи будь-який інший документ, Вам потрібно зателефонувати 54-33-54 і записатися.

Учнівські квитки - продовження та видача нового (від вас бланк, фото) через класних керівників.

Графік роботи:

8.00-12.30

13.30-17.00

Телефон/факс: 54-33-54

Електронна адреса:

Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Освітня програма 2021-2022 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09. 2021 року становить 2217 учнів.

Звіт директора школи 2020-2021 н.р.

Кошторис-2020

Кошторис-2021

Звіти 2019

Протидія булінгу в освітньому середовищі

"Зупинемо булінг разом!"

План заходів "Булінг"

Порядок реагування на доведені випадки булінгу (цькування)

Порядок подання та розгляду (з дотриманням конфіденційності) заяв про випадки насильства, булінгу (цькування)

Запобігання булінгу

До уваги 11-класників!!! PDF Друк e-mail
Субота, 13 червня 2020, 12:38

Український центр оцінювання якості освіти закликав учасників пробного ЗНО не приходити на пункти тестування 15 і 17 червня.
Відповідне повідомлення оприлюднено на сайті УЦОЯО у відповідь на рішення Кабінету Міністрів про заборону проведення пробного тестування в Україні через карантинні обмеження.
В УЦОЯО підтвердили розповсюджену раніше інформацію про те, що Кабінет Міністрів України вніс зміни до Постанови Кабінету, якими фактично було заборонено проводити пробне ЗНО в закладах освіти.
«Ми просимо вас 15 червня і 17 червня не приходити на пункти проведення пробного ЗНО, окрім відповідальних за пункти та їхніх помічників, а також повідомити про це усім вашим друзям, знайомим, колегам, хто, можливо, також мав би прийти до нас у цей понеділок», - йдеться у повідомленні.
Напередодні УЦОЯО повідомляв про готовність пунктів проведення пробного ЗНО до тестування.
«Ми підтверджуємо цю інформацію і сьогодні: спільними зусиллями багатьох – працівників Українського та регіональних центрів оцінювання якості освіти, керівників закладів освіти, обласних і Київського міського департаментів освіти, держспоживслужб у регіонах, НАК «Нафтогаз України» – ми виконали всі вимоги щодо створення безпечного середовища, які поставило перед нами суспільство. Немає сумнівів у тому, що пункти проведення пробного ЗНО були б безпечними для учасників тестування та педагогів», - підкреслюють в Українському центрі оцінювання якості освіти.
Також в УЦОЯО висловили вдячність за пророблену роботу відповідальним за пункти проведення та їхнім помічникам.
З огляду на ситуацію, що склалася, УЦОЯО пропонує учасникам пройти тестування вдома.
15 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з української мови і літератури:

• виконати завдання тестового зошита;
  • до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів.
  • отримати свій результат за тестування.

17 червня об 11:00 зайти на свою інформаційну сторінку і завантажити тестовий зошит і бланк відповідей з того навчального предмета, який ви обрали для проходження пробного ЗНО:

• упродовж двох днів виконати завдання тестового зошита;
  • до 19 червня унести свої відповіді до сервісу визначення результатів;
  • отримати свій результат за тестування.

Під час роботи із тестовим зошитом намагайтеся дотримуватися часових меж і не відволікатися. Сервіс визначення результатів буде працювати з 11:00 17 червня до 18:00 19 червня.
«Загрозливі спалахи захворюваності щохвилини вносять корективи у плани кожного, але ми маємо залишатися спокійними, сильними і здоровими. Бережіть себе, а ми зробимо все, щоб виконати свої зобов’язання перед вами», - повідомили в Українському центрі оцінювання якості освіти.