Прийом заяв до 1-го класу відбуватиметься протягом місяця з 25.04

Освітня програма на 2018-2019 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2018 року становить 2206 учень.

Звіт директора школи 2017-2018 н.р.

Хто на сайті

Цікаві вихідні PDF Друк e-mail
Вівторок, 16 квітня 2019, 08:59

13.04 учні 6-а, 6-д, 7-б та 8-б класів відвідали столицю. Побували в Національному ботанічному саду ім. М.М.Гришка НАН України, який вразив різноманітністю колекцій живих рослин та масштабами території. Це один з найбільших ботанічних садів Європи. Побували в оранжереї та на виставці фіалок.Отримали масу задоволення від виготовлення власної оригінальної коробки для шоколадок на фабриці "Рошен". Привезли додому багато солодких презентів, позитивний настрій та неймовірні враження!

viber_image_2019-04-15__18.49.36

viber_image_2019-04-15__18.50.27

Переможці таеквон-до PDF Друк e-mail
Понеділок, 15 квітня 2019, 07:44

Федерація Таеквон-до ІТФ Черкаської області сердечно вітає спортсменів та учнів школи №17 та надсилає найкращі побажання з нагоди перемоги у кубку Б.Хмельницького серед дітей та юнаків
Яковенко Ренат I і III місце

Нестер Крістіна I місце

Гладун Ярослав I місце

Ноздренко Софія II і II місце

Третяк Ірина II і II місце

Васьковська Софія II місце

Мельников Дмитро II місце

Нестер Єва III і III місце

Смакова Вероніка III місце

Смаковий Артем III місце

Хлівний Всеволод III місце

Салтисюк Владислав III місце

Тренерський склад пишається досягненнями команди і щиро переконаний, що таеквондисти і надалі даруватимуть радість нових перемог та успішно виступатимуть на змаганнях.

tae

taekvo

Парад талантів PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 квітня 2019, 12:17

11-12 квітня  у школі відбувся «Парад талантів» учнів початкової школи.  У святковій та неповторній атмосфері  найяскравішими зірками засяяли шкільні обдарування. Шкільні та сучасні   пісні змінювалися запальними танцями, прозвучали патріотичні та жартівливі вірші, учні дивували також грою на музичних інструментах.  Для участі у святі виявили бажання чимало учнів. У нашій школі навчаються справжні таланти, серед яких є майбутні поети, музиканти, актори, співаки, спортсмени, гумористи, хореографи.У залі були присутні не лише учні та вчителі школи, а й батьки наших талантів. Свято вразило усіх, виступи були цікавими, запальними і  неповторними. Тому було вирішено нагородити дипломами учасника всіх талановитих  дітей.

viber_image_2019-04-11__12.48.38

Пам'ятні заходи 14 квітня PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 квітня 2019, 11:21

14 квітня у місті відбудуться пам'ятні заходи з нагоди вшанування черкасців - захисників незалежності й територіальної цілісності України,які розпочнуться о 10.00 год. з пам'ятної ходи "Війна триває..." за участі сімей загиблих учасників АТО, військовослужбовців, добровольців, курсантів, предсавників волонтерських та громадських організацій, студентів та всіх бажаючих за маршрутом:плорща ім Б.Хмельницького - Долина троянд.

prapor

Оголошення ! PDF Друк e-mail
П'ятниця, 12 квітня 2019, 10:15

Шановні батьки дітей, які вивчають французьку, іспанську та англійську мови! В цьому році в Україні оголошено рік французької мови. Нам пощастило, бо до нашої школи приїздить волонтер , який працюватиме з дітьми у шкільному мовному таборі, в рамках проекту Go Camp. Наразі ми в пошуках родини для пана Мішеля Жібержі із 9.06 по 21.06 .2019.  Нашому волонтеру 67 років, він активний пенсіонер, який володіє 3 мовами( французька, іспанська, англійська) .Він має 3 дітей (36,38 ,40 років) та 4 онуків .Проживає у м.Гренобль, регіон Рона-Альпи. Місто Гренобль знамените не лише курортами, але і своїм університетом, в якому навчається багато студентів з України, особливо на факультеті архітектури.Він проживав в різних країнах, таких як Мексика, Індія, Китай, Польша та США. Приймати таку людину у себе- це отримати гарну можливість підняти рівень мови, потоваришуватися і на майбутнє знайти собі нових друзів чи опікунів за кордоном, в разі навчання дитини у Франції. Пан Жібержі дуже вихований та невибагливий у харчуванні .Ви не матимете ніяких проблем з забаганками з приводу їжі.Йому, як волонтеру , потрібна кімната в гостинній родині та ваша гостинність.На даний момент він активно вивчає історію нашого краю.Прошу не бути байдужими та зголоситися на цю маленьку пригоду, про яку ви будете з гордістю розповідати своїм друзям і родичам.

З повагою до вас , вчитель французької мови Лавріненко С.І.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 654