Фізико-математичний ліцей PDF Друк e-mail
Четвер, 05 листопада 2009, 10:12

liceyГордістю 17-ої школи є фізико-математичне відділення, або ліцей, який розташований на 3 та 4 поверхах старого приміщення школи.
За рішенням Міністерства освіти, Академії педагогічних наук та ВАСХНІЛ у 1987 році на базі школи відкрито ліцей для учнів 7-11-х класів з поглибленим вивченням фізики, математики, інформатики та англійської мови. На сьогодні ліцей має свою історію, традиції та вагомі успіхи, є гордістю школи, міста та області. 
Після отримання у 2001 році статусу спеціалізованої школи, ці класи влилися в загальну кількість спеціалізованих класів, однак, продовжують певним чином автономне функціонування. 
Шкільний ліцей починається з 7 класу. В ліцеї учні поглиблено вивчають математику, фізику, інформатику та англійську мову. 
У ліцеї працюють вчителі тільки з першими та вищими кваліфікаційними категоріями, а також молоді вчителі, які нестандартно виконують свої професійні обов'язки. 
До послуг ліцеїстів сучасний комп'ютерний клас з підключенням усіх ПК до інтернету, 13 класів-лабораторій, актова зала, спортивний зал, тренажерний зал, бібліотека, унікальний медіацентр, тощо. 
Щорічно з жовтня для всіх бажаючих працюють підготовчі курси, а з квітня, оголошується конкурсний відбір до  ліцею. Учні 6 класів міста мають змогу після співбесіди з математики та української мови, бути зарахованими на навчання. 
Зарахування до ліцею та спецкласів конкурсне, згідно з інструкцією Міносвіти. 
Протягом року проводиться донабір у 7-11 ліцейні класи. 
Консультації зі всіх питань можна отримати у приймальні директора та заступника директора Жук Ніни Аркадіївни, тел. 32-12-40.
Підготовчі курси для вступу до ліцею для шестикласників міста організовуються щорічно з листопада, телефон для довідок - 32-12-40 або 32-12-33.