"Русский язык за рубежом: бедняк?.. богач?.. PDF Друк e-mail
Середа, 30 січня 2013, 21:16

Положение о XIII Международном Пушкинском конкурсе для учителей русского языка

Всеукраїнський конкурс для вчителів літератури "Мультимедійна презентація на уроці PDF Друк e-mail
Субота, 10 листопада 2012, 22:55

Шановні вчителі, нагадуємо, що ви ще маєте змогу взяти участь у конкурсі та надіслати свою роботу до 1 грудня 2012 року.

Переможець конкурсу отримає у дарунок електронну книгу та річну передплату на наш журнал.

Умови конкурсу дивіться у розділі "Наш конкурс".

«Спільна історія – культурні діалоги» PDF Друк e-mail
Субота, 10 листопада 2012, 22:05

EUROCLIO – Європейська асоціація історичних освітян у співпраці із асоціаціями істориків - освітян Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та України у 2012-2014 рр. здійснює міжнародний проект «Спільна історія – культурні діалоги». Проект має на меті сприяти розвитку взаєморозуміння, толерантності і міжкультурного діалогу в історичній освіті у процесі  професійної співпраці освітян Вірменії, Азербайджану, Грузії, Молдови та України

"Творчий учитель – обдарований учень» PDF Друк e-mail
Субота, 27 жовтня 2012, 09:55

ІІ Всеукраїнський конкурс
«Творчий учитель – обдарований учень»
листопад 2012 - травень 2013

Інститут обдарованої дитини Національної академії педагогічних наук України запрошує на прийняти участь у ІІ Всеукраїнському конкурсі «Творчий учитель – обдарований учень».

Метою конкурсу є створення умов для творчої реалізації педагогів, поширення їх передового досвіду щодо упровадження в практику роботи сучасного педагога особистісно-орієнтованих, компетентнісних підходів до освіти учнівської молоді та підтримки обдарованості; підвищення ролі та статусу творчих педагогів в педагогічних колективах

Основні етапи конкурсу:
  • І етап конкурсу (жовтень) – інформаційне забезпечення ІІ Всеукраїнського конкурсу «Творчий учитель-обдарований учень».
  • ІІ етап конкурсу (з 1 листопада 2012 року по 15 лютого 2013) – реєстрація участі у конкурсі – подача конкурсних робіт.
  • ІІІ етап конкурсу (з 1 березня 2013  по 1 травня 2013) – робота конкурсного журі, визначення переможців.
  • Нагородження переможців та проведення підсумкової конференції – до 20 травня 2013 року.
Більш детальна інформація в Положенні про конкурс. http://iod.gov.ua/viewpage.php?page_id=36

Найкращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури PDF Друк e-mail
Субота, 27 жовтня 2012, 08:09

Запрошуємо педагогів до участі у Всеукраїнському конкурсі «Найкращий конспект уроку з позакласного читання сучасної української літератури у 5-9 класах загальноосвітніх навчальних закладів у 2012-2013 навчальному році».
Конкурс проводиться з метою популяризації сучасної вітчизняної книги та заохочення учнів 5-9 класів загальноосвітніх навчальних закладів до систематичного читання сучасної української літератури задля постійного підвищення культурного рівня учнів та покращення якості й ефективності процесу читання.
Конкурс проводиться з 1 листопада 2012 до 1 квітня 2013 року.

<< Початок < Попередня 1 2 3 4 Наступна > Кінець >>

Сторінка 1 з 4