27.08.2019 року о 17-00 відбудуться батьківські збори майбутніх першокласників.

Освітня програма на 2018-2019 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2018 року становить 2206 учень.

Звіт директора школи 2017-2018 н.р.

Евротур PDF Друк e-mail
Неділя, 18 грудня 2011, 20:41
 Громадська організація "Европейський Вибір" та ВГО "Українська
Асоціація Досліджень Європейської Спільноти" оголошують:

ЄВРОТУР Пропонуємо Вам взяти участь у міжнародному культурно-освітньому візиті програмою якого передбачено відвідування європейських міст - Краків, Ополе, Дрезден, Париж, Прага, Освенцим. Мета візиту - ознайомлення з мовою та культурою країн Європи, історією виникнення Європейського Союзу, здобутками європейської демократії, ознайомлення з можливістю навчання у вищих навчальних закладах країн Європи, розширення світогляду громадян України, формування активної громадської позиції направленої на встановлення в Україні європейських стандартів життя, навчання та праці.

Візит проходитиме з 12лютого 2012 року по 19.02.2012 року. Львів -- Краків - Ополе - Дрезден - Париж - Прага - Ополе -- Освенцим - Львів. Усі групи поїздом прибувають до Львова звідки розпочинається маршрут.

1 День Екскурсія по Львову. Виїзд зі Львова, перехід кордону 2 День прибуття в Краків. Екскурсія містом. Вільний час. Виїзд до Ополе. Прибуття в Ополе, поселення, вільний час. Ночівля в хостелі, 3-4 особи в кімнаті. 3 День Сніданок. Участь у заходах передбачених програмою візиту: Зустріч з представниками вищих навчальних закладів Ополе. Урок польської мови. Лекція - польська культура та історія. Після обіду - екскурсія містом, 1 година боулінгу у студентському фітнес - центрі, вільний час. Ночівля в хостелі, 3-4 особи в кімнаті. 4 День Виїзд до міста Дрезден. Екскурсія в історичній частині міста, відвідування картинної галереї, вільний час. Після 19-00 від'їзд до Парижа. Нічний переїзд до Парижа 5 День 10-00 прибуття в Париж. Цілоденна екскурсія по Парижу на екскурсійному автобусі (вартість 26 євро). Бажаючі можуть відвідати Діснейленд (вартість проїзду 7+7 євро та вхідний квиток від 27 євро). Відвідування Лувру. Для бажаючих у Парижі безкоштовна екскурсія в музей парфумів з можливістю придбати французьку парфумерію. Від'їзд до Праги. 6 День. 10-00 прибутя до Праги. Екскурсія містом. Вільний час. 23-00 від'їзд до Ополе. Прибуття до Ополе на ночівлю. 7 День Екскурсія до меморіального комплексу Аушвіц-Біркенау (концентраційний фашистський табір в Освенцимі). Виїзд на кордон. Перетин кордону. 8 День 8-00 (орієнтовно) Прибуття у Львів. Проїзд по всьому маршруту - комфортабельним автобусом класу "люкс". Учасниками програми можуть бути діти віком від 10 років, молодь, супроводжуючі їх особи та батьки; журналісти, вчителі, підприємці Фінансування програми забезпечується частково організаторами, частково учасниками поїздки. Учасники поїздки сплачують частину витрат на поїздку - 155 євро та інформаційно-консультаційний збір - 580 грн. Учасники старші 18 років (крім студентів стаціонару до 21 року та пенсіонерів) оплачують додатково консульський збір 35 євро та 30 грн. Усі учасники забезпечуються - оформленням віз, наданням консультацій пов'язаних з участю у проекті, проїзд автобусом в обидві сторони, медична страховка на період перебування за кордоном розміром 30000 євро, проживання, харчування (сніданки в дні проживання в хостелі). Усі учасники додатково оплачують проїзд поїздом до Львова та від Львова, у деяких містах витрати на громадський транспорт (1-2 євро), самостійне харчування ( обіди та вечері).

Термін зголошення до 22.12.2011р.