Батьківські збори в 1-х класах

26.06.2018 року о 17:30 відбудуться батьківські збори майбутніх першокласників.

Батьків учнів очікуємо в корпусі №1 вхід з вул.. Хрещатик.

Міжнародний конкурс «Життя – Тобі…» PDF Друк e-mail
Понеділок, 24 листопада 2014, 14:13

Любий друже!Звертаємося до Тебе, бо переконані, що доленосні події 2014 року в Україні, які сколихнули все людство, торкнулися і глибин Твого серця. Україна дорого заплатила за прозріння, за можливість стати іншою. Сподіваємося, данина українців на терези кращого майбутнього не розтане в мареві забуття, настануть кращі часи, прийде довгоочікуваний мир в усі куточки нашої розтерзаної Батьківщини, кожен отримає те, чого гідний. Проте ще довго  відгомін неспокійних місяців очікування справедливості тривожитиме нас і справедливо переслідуватиме винуватців тих жахіть, що випали на долю українців. Мабуть, багато ще буде написано про повсталий український дух письменниками, науковцями, політиками й усіма, хто щиро вболіває за долю рідної землі …Запрошуємо Тебе, любий друже, поділитися думками щодо подій, які відбуваються в Україні, та долучитися до створення нового образу омріяної Батьківщини, ставши учасником конкурсу «Життя – Тобі…» для дітей та юнацтва в Україні та за її межами, який проводить Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» під егідою Міністерства освіти і науки України, спільно з норвезько-українською громадською організацією «Maidan Norway».Якщо в твоєму серці Україна – відкрий його назустріч іншим, пиши, щоб яскравими барвами надій прикрасити гірку українську дійсність.

Умови конкурсу

Вік учасників – 7-17 років.
Журі буде оцінювати роботи у трьох вікових групах:
- 7-10 років,
- 11-14 років,
- 15-17 років.
На конкурс подаються авторські роботи українською мовою або російською (чи іншими мовами, за попереднім погодженням з адміністрацією конкурсу, з метою подальшого фахового опрацювання цих творів), які висвітлюють головну тему конкурсу в будь-якому напрямі – політ фантазії необмежений.
А саме:
1. Прозові твори (розповідь, спогад, нарис, казка, оповідання) обсягом від 3 до 25 сторінок А-4.
2. Віршовані твори (поезія, поема) без зазначення обсягу.
3. Малюнки.
Тестові твори можуть супроводжуватись ілюстраціями: малюнками, світлинами, тощо.Обов’язкова умова – до паперових варіантів творів та реєстраційних карток надсилати також їх електронні версії.
Кінцевий термін подачі робіт – 25 лютого 2015 року
Запрошуємо до участі у конкурсі всіх, хто бажає висловитися і кому небайдужа доля України.

Твори надсилати на адресу:
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка»,вул. С.Бандери 32 Д, м. Львів, Україна, 79013
e-mail: iieс@miok.lviv.ua

Реєстраційна картка

учасника Міжнародного конкурсу «Життя – Тобі» для дітей та юнацтва в Україні та поза її межами.

Інформація про учасника:

Прізвище……………………………………………………………………………………

Ім’я …………………………………………………………………………………….........

Дата народження……………………………………………………………………..........

Домашня поштова адреса…………………………………………………………………

Особиста електронна адреса………………………………………………………………

Телефон…………………………………………………………………………………….

Жанр і тема твору………………………………………………………………………….

Інформація про навчальний заклад:

Назва Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 17 Черкаської міської ради Черкаської області

Директор Бунякін Дмитро Володимирович

Поштова адреса 18002 м. Черкаси, вул. Хрещатик, 218