V науково-практична конференція «Модель ООН: Сканді – 2013 Друк
Неділя, 01 грудня 2013, 14:33

29-30 листопада 2013 року в Скандинавській гімназії міста Києва  відбулася V науково-практична конференція «Модель ООН: Сканді – 2013. Міжнародна співпраця як запорука стійкого розвитку, захисту миру та безпеки світової спільноти».
Модель Організації Об’єднаних Націй – це гра, яка імітує засідання різних органів системи ООН, а її учасники виступають у ролі дипломатів. Вони представляють різні країни і беруть участь в обговоренні поточних питань, що стоять на порядку денному ООН. Команда нашої школи теж була учасницею «Моделі ООН: Сканді – 2013», а саме євроклубівець Міша Решетняк  працював у Комітеті з питань навколишнього середовища (ЮНЕП), де обговорювалась роль ООН у дотриманні Кіотського та Монреальського протоколів з метою збереження атмосфери Землі. На засіданнях комітету Міша представляв країну  Латинської Америки Еквадор.
З 28 лютого по 1 березня 2014 у гімназії № 136 міста Києва відбулася науково-практична конференція «Модель ООН – 2014: Від особистості  — до держави, від культури — до цивілізації». На цій конференції від шкільного євроклубу «Єдність-Unity» працювали Білаш Дмитро та Решетняк Михайло. Вони представляли країну Центральної Азії Казахстан. Наші делегати були задіяні у роботі ЮНЕП (Програмі ООН з оточуючого середовища), де обговорювалися шляхи подолання екологічних наслідків техногенних катастроф та запобігання їх виникненню. Пропозиція делегатів по створенню в кожній країні Національних комітетів з питань надзвичайних ситуацій  була включена у Загальну Резолюцію. Також Дмитро та Михайло стали активними учасниками засідання круглого столу «Державотворчий сенс крилатого вислову Т.Г.Шевченка «В своїй хаті своя правда, і сила, і воля…»до 200-річчя з дня народження Т.Г.Шевченка.

OON-1    OON-2   OON-3