Оголошення

Публічна інформація

Статут закладу

Реєстраційне посвідчення

Свідоцтво про атестацію

Адміністрація школи

Освітня програма на 2019-2020 н.р.

Державний акт (земельна ділянка)

Територія обслуговування закріплена за закладом

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2019 року становить 2242 учні.

Мова освітнього процесу: українська.

Наявність вакантних посад: вакантних посад немає.

Наявність вільних місць в класах школи

Матеріально-технічне забезпечення

Результати моніторингу якості освіти

Звіт директора школи 2018-2019 н.р.

Правила прийому до закладу освіти

Лист МОН-зарахування

Лист роз'яснення до порядку зарахування

Правила поведінки для учнів

Кошторис 2018

Кошторис-2019

Інформація про використання коштів

Інформація про використання коштів 2019

Благодійна допомога 2018 р.

Умови для дітей з особливими потребами

Положення про порядок надання платних послуг

Перелік платних послуг

Звіти

Протидія насиллю

Буклет "STOP-булінг"

Посилання на відео "STOP-булінг"

Випадкове фото

005.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3746
Переглянути хіти змісту : 2919864
Дебатний клуб «МАКСИМУМ» PDF Друк e-mail
Четвер, 05 листопада 2009, 11:56

debatclubДебатний клуб «МАКСИМУМ»
Керівник клубу: Коломієць Лариса Анатоліївна, Даник Світлана Іванівна.

 
Дебатний клуб існує в нашій школі з вересня 2006 року. Одним із цікавих і дієвих проектів у нашій школі є дебатний клуб «Максимум». Заснований у 2006 році, він щороку поповнюється молодими, цілеспрямованими і небайдужими учнями. На сьогодні клуб складається з трьох секцій: молодша ліга – учні 5-7 класів, старша україномовна (керівник Коломієць Л.А.)та старша англомовна (керівник Даник С.І.) ліги.
Метою навчання дебатів є розвиток у школярів таких рис особистості як самостійність мислення, ініціативність, вміння знаходити протиріччя в темах, прислуховуватись до контраргументів та розмірковувати про відповіді. Вміння довести свою думку публічно, обрати свій шлях вирішення поставленої проблеми і переконати в його доцільності-ця навичка потрібна сучасній суспільно активній молоді. Члени клубу регулярно працюють над своїм ораторським мистецтвом, вмінням працювати в колективі, критичному осмисленні матеріалів ЗМІ, користуванням інтернет ресурсів.
Починаючи з 2009 року щороку у нашій школі відбувається міський дебатний турнір. Учасниками гри були учні 1, 3, 9, 17, 28, 30 гімназій та шкіл міста. Теми  змагання завжди висвітлювали болючі і важливі проблеми суспільства: « Голосування громадян має бути обов’язковим у демократичній державі», «Багатокультурність сприяє розвитку держави», «Право на захист приватної інформації важливіше за свободу преси». Під час дебатів визначаються команди переможці та кращі спікери гри. Крім відомого і перевіреного змаганнями формату Карла Поппера, старшокласники освоїли Всесвітній шкільний формат дебатів. Гостями та болільниками були адміністрація школи, вчителі, члени Євроклубу. Серед суддів - випускники школи, досвідчені дебатери Сопільняк Аліна, Гончар Тетяна, Лєсова Анна.
Наша школа розвиває партнерські стосунки з школою № 2 з Червоної Слободи. Одним із напрямків співпраці є організація та проведення дебатних змагань. З великим інтересом старшокласники спостерігали гру за темою «Чоловіки мають більші можливості реалізувати себе ніж жінки».
Міський турнір стає своєрідним тренуванням для участі у Відкритому Всеукраїнському дебатному турнірі, який відбувався  у Києві та Дніпропетровську. Клуб «Максимум» був представлений кращими дебатерами україномовної та англомовної ліги. Важливим етапом роботи клубу є участь у Міжнародних турнірах у Болгарії, Чехії, Білорусі, під час яких учасники здобувають важливий досвід спілкування, вміння працювати у команді, вдосконалюють свої знання з англійської мови.
Дебатний клуб співпрацює з усіма клубами нашої школи, проводить спільні акції, приймає участь у шкільних проектах (шкільна форма) та заходах ЮНЕСКО.