Альтаїр PDF Друк e-mail
Четвер, 05 листопада 2009, 09:48

Шкільна друкована газета "Альтаїр" вперше побачила світ 24 грудня 2002 року. Її тисячний тираж з'явився у видавництві "Республіка". Першим редактором газети стала Пальтова Тамара Андріївна, заступник директора школи. Перший номер газети було видруковано з логотипом колись існуючої газети"Черкаси". А вже другий номер, який з'явився у квітні 2003 року мав посилання на державне свідоцтво про реєстрацію ЧС 369 від 22.01.03 року. Газета має право друкуватись кількома мовами світу, але в основному вона виходить українською.
Газета виходить з жовтня по травень. Газета виходить накладом 1500 примірників на 8 газетних шпальтах у чорно-білому друкові, випускні примірники та святкові номери - кольорові.
18 вересня 2005 році газета отримала свою першу нагороду-стала лауреатом 12 Міжнародного фестивалю дитячої творчості, телебачення та преси “Золота осінь Славутича”. У 2006 році газета повторно стала лауреатом цього конкурсу.
У 2006 році газета "Альтаїр" двічі виборювала право називатись кращою шкільною газетою України – на конкурсах у Луцьку та Миколаєві.
Головним редактором з 2005 року є Кравець Світлана, тел 066-7290815. Шеф-редактором є директор школи.
Матеріали для друку подаються  редакторові особисто. Їх можна також переслати на електронну скриньку: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду
Всі випуски газети, з першого до останнього номера, знаходяться у шкільній бібліотеці.
Газета з самого початку сворювалась як газета учнів, газета для учнів та батьків. Її створення є планами школи, щодо створення потужної системи громадянської освіти. 75% всіх матеріалів готуються учнями. Газета є неодноразовим переможцем Всеукраїнських конкурсів шкільних газет.

Альтаїр
№1 (30) від 9 лютого 2010 р.

В номері:
- Міжнародні проекти, олімпіади та конкурси.
- Шкільне життя та сторінка випускника.
- Соціальні проекти.
- Домашні тварини та ваше вміння спілкуватися.

Альтаїр
№2 (31) від 19 квітня 2010 р.

В номері:
- Барвінчата в країні добра.
- Шевченковими стежками. Діяльність клубів.
- Досягнення учнів. Таланти школи.
- Поради психолога. Цікавинки.

Альтаїр
№3 (32) від 27 травня 2010 р.

В номері:
- Випуск 11 класів 2010 рік.

Альтаїр
№4 (33) від 15 червня 2010 р.

В номері:
- Випуск 9 класів 2010 рік.

Альтаїр
№5 (34) від 17 грудня 2010 р.

- Життя і наші вершини.
- Міжнародні горизонти.