Оголошення

Екологічна акція

Випадкове фото

018.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3099
Переглянути хіти змісту : 2728493
Олімпіади PDF Друк e-mail
Понеділок, 03 січня 2011, 10:26

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Математика

Іваха Андрій, 7ф ІІІ місце

Жолобіцький Віталій, 7м ІІ місце

Завада Олександра, 9м ІІІ місце

Сизова Ірина , 11ф І місце

Гаєвський Андрій, 10ф ІІІ місце

Хімія

Буслов Андрій, 11м І місце

Білошицька Оксана,9м І місце

Англійська мова

Кушилун Олександр, 11б ІІ місце

Нагорна Ольга , 10а І місце

Пономарьова Аліна, 10а ІІІ місце

Портнова Олена, 9м ІІІ місце

Дроботенко Ольга,8а І місце

Оніщенко Олександр,8а ІІІ місце

Іспанська мова

Коваль Дмитро,8а І місце

Оніщенко Олександр,8а ІІІ місце

Горбатенко Юлія, 8а ІІІ місце

Німецька мова

Кульбачна Тетяна, 9а ІІ місце

Французька мова

Бакум Оксана, 10в ІІІ місце

Савченко Каріна,8а І місце

Історія

Онищенко Юлія, 9м ІІ місце

Крапива Мирослава, 8а ІІІ місце

Географія

Лихолай Світлана, 10ф ІІІ місце

Серікова Олена, 9м ІІ місце

Канівець Настя, 8м ІІ місце

Бережний Максим, 8ф ІІІ місце

Мазур Дмитро, 7ф І місце

Осадча Вікторія, 7а ІІІ місце

Лісова Анна, 7б ІІІ місце

Українська мова

Шемякіна Аліна, 10м ІІ місце

Харькова Альона, 9а ІІ місце

Кухнюк Тетяна ,7б ІІ місце

Правознавство

Завада Олександра, 9м ІІІ місце

Устимець Катерина, 9б ІІІ місце

Основи економіки

Супруненко Дарія, 11ф ІІІ місце

Харламов Іван, 11ф ІІІ місце

Прокофєв Кирило,10ф І місце

Богачова Анастасія, 10ф ІІІ місце

Лихолай Світлана, 10ф ІІІ місце

Інформатика

Буслов Андрій, 11м І місце

Горішний Олексій,11м ІІІ місце

Фізика

Буслов Андрій, 11м І місце

Харламов Іван, 11ф ІІ місце

Біологія

Онищенко Аліна, 7м ІІІ місце

Осадча Вікторія, 7а ІІІ місце

Буслов Андрій, 11м ІІ місце

Зарубіжна література

Серікова Альона, 9м І місцe

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Математика

Харламов Іван, 11м І місце

Сизова Ірина, 11ф ІІІ місце

Завада Олександра, 9м ІІІ місце

Основи економіки

Супруненко Дарія, 11м ІІ місце

Харламов Іван, 11ф ІІІ місце

Прокоф’єв Кирило,10ф І місце

Богачова Анастасія,10ф ІІІ місце

Інформатика

Буслов Андрій, 11м І місце

Горішний Олексій,11м ІІ місце

Англійська мова

Кушилун Олександр, 11а ІІ місце

Нагорна Ольга, 10а ІІ місце

Обслуговуюча праця

Бауліна Вікторія,10ф ІІ місце

Українська мова

Шемякіна Аліна, 10м ІІ місце

Правознавство

Завада Олександра, 9м ІІІ місце

Хімія

Буслов Андрій, 11м І місце

Білошицька Оксана,9м ІІ місце

Фізика

Буслов Андрій, 11м ІІІ місце

Харламов Іван, 11ф ІІ місце

Учасники ІV(республіканського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Математика

Харламов Іван, 11ф

Хімія

Буслов Андрій, 11м

Білошицька Оксана,9м

Основи економіки

Супруненко Дарія, 11ф

Прокофєв Кирило,10ф

Інформатика

Горішний Олексій,11м

Обслуговуюча праця

Бауліна Вікторія,10ф

Переможці ІV (республіканського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Хімія

Буслов Андрій, 11м ІІІ місце

Основи економіки

Прокофєв Кирило,10ф ІІ місце