Оголошення

Екологічна акція

Випадкове фото

018.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3099
Переглянути хіти змісту : 2728499
Олімпіади 2009-2010 PDF Друк e-mail
Неділя, 02 січня 2011, 20:57

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Хімія

Білошицька Оксана, 10м ІІ місце
Ткаченко Карина, 9м ІІІ місце
Золотухіна Єлизавета, 8м ІІ місце
Богачев Григорій, 8ф ІІ місце
Іваха Андрій, 8ф ІІ місце
Сергіенко Ірина, 8ф ІІІ місце

Історія
Бережний Максим, 9ф ІІІ місце
Перетятько Світлана, 9м ІІІ місце
Климович Сергій,8 ІІІ місце
Українська мова
Шемякіна Аліна, 11м ІІІ місце
Білошицька Оксана, 10м ІІІ місце
Кухнюк Тетяна ,8б ІІ місце

Біологія
Дрига Дарія, 11ф ІІ місце
Сухицька Олена, 10м ІІІ місце
Обслуговуюча праця
Бауліна Вікторія,11в І місце
Турчак Олександра, 9в ІІ місце

Основи економіки
Прокоф'єв Кирило,11ф ІІ місце
Правознавство
Крапива Мирослава, 9а ІІ місце
Польова Анастасія, 9а ІІІ місце

Фізика
Онищенко Аліна, 8м ІІІ місце
Іваха Андрій, 8ф ІІІ місце
Зелена Олена, 8б ІІІ місце
Безвугляк Анна, 10м ІІІ місце
Прокоф’єв Кирило ІІ місце

Математика
Устинов Максим, 7ф І місце
Супруненко Ілля, 7ф ІІ місце
Кулаковська Тетяна, 7ф ІІ місце
Аржаєва Вікторія, 7ф ІІІ місце
Лут Іван, 8ф І місце
Іваха Андрій,8ф ІІ місце
Бабенко Крістіна, 9м ІІ місце
Жолобіцький Віталій, 9м ІІ місце
Завада Олександра, 10м І місце
Прокоф’єв Кирило, 11Ф ІІІ місце

Географія
Муратова Ірина, 11м ІІІ місце
Канівець Настя, 9м І місце
Бережний Максим, 9ф ІІ місце
Мазур Дмитро, 8ф ІІ місце
Лавриненко Владислав, 7ф ІІІ місце

Англійська мова
Дроботенко Ольга,9а І місце
Оніщенко Олександр,9а ІІІ місце
Бабачанах Дмитро, 8ф ІІІ місце
Ковтонюк Олена, 8б ІІІ місце

Іспанська мова
Коваль Дмитро,9а ІІ місце
Кухню Тетяна, 8б І місце
Пустовіт Анна, 8б ІІ місце

Німецька мова
Осадча Вікторія, 8а ІІІ місце

Французька мова
Палагіна Катерина, 8м ІІ місце

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Біологія
Дрига Дарія, 11ф ІІ місце

Основи економіки
Прокоф'єв Кирило,11ф І місце

Фізика
Онищенко Аліна, 8м ІІ місце
Іваха Андрій, 8ф ІІІ місце
Безвугляк Анна, 10м ІІІ місце

Математика
Устинов Максим, 7ф ІІІ місце
Кулаковська Тетяна, 7ф ІІ місце
Лут Іван, 8ф ІІІ місце
Іваха Андрій, 7ф ІІІ місце
Жолобіцький Віталій, 9м ІІІ місце

Географія
Канівець Настя, 9м ІІ місце
Мазур Дмитро, 8ф ІІ місце

Англійська мова
Дроботенко Ольга,9а ІІ місце
Оніщенко Олександр,9а ІІІ місце

Хімія
Білошицька Оксана, 10м ІІІ місце
Золотухіна Єлизавета, 8м І місце
Богачев Григорій, 8ф ІІІ місце

Обслуговуюча праця

Бауліна Вікторія,11в І місце

Учасники ІV(республіканського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Англійська мова
Дроботенко Ольга,9а

Хімія
Золотухіна Єлизавета, 8м
Білошицька Оксана, 10м

Переможці ІV (республіканського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Основи економіки
Прокоф'єв Кирило,11ф ІІ місце

Обслуговуюча праця
Бауліна Вікторія,11в ІІ місце