Олімпіади 2010-2011 PDF Друк e-mail
Неділя, 02 січня 2011, 16:13

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Математика
Частоколенко Дар’я, 7ф І місце
Іваненко Павло ,7м І місце
Скороходько Артем, 8ф І місце
Лут Іван, 9ф ІІ місце
Іваха Андрій, 9ф ІІІ місце
Ткаченко Карина, 10м ІІІ місце
Сухицька Олена, 11м І місце
Завада Олександра, 11м ІІ місце

Історія
Кулібаба Анастасія, 8б І місце
Зінченко Олена, 10ф ІІІ місце

Фізика
Іваха Андрій, 9ф ІІІ місце
Оніщенко Аліна, 9м ІІІ місце
Кононенко Олена, 8м ІІІ місце

Географія
Коваленко Вадим, 7м ІІІ місце
Іваненко Павло, 7м ІІІ місце
Лавріненко Владислав, 8ф ІІ місце
Мазур Дмитро, 9ф ІІІ місце
Канівець Анастасія, 10м ІІІ місце
Серікова Альона, 11м ІІІ місце

Правознавство
Крапива Мирослава, 10а ІІІ місце
Кульбашна Поліна, 10а ІІІ місце
Строгецька Ірина, 9г ІІІ місце

Екологія
Кузьмичов Георгій, 11а ІІІ місце

Англійська мова
Оніщенко Юлія, 11м ІІІ місце
Дроботенко Ольга,10а І місце
Онищенко Олександр,10а ІІІ місце
Бабачанах Дмитро, 9ф ІІІ місце
Бондаренко Софія, 8б ІІІ місце

Іспанська мова
Гречішкіна Діана, 8б ІІ місце
Курбатов Андрій, 8б ІІІ місце
Кухнюк Тетяна, 9б І місце
Пустовійт Анна, 9б ІІ місце
Прокопова Катерина, 9а ІІІ місце

Французька мова
Палагіна Катерина, 9м І місце
Лєсова Ганна, 9б ІІІ місце

Українська мова
Частоколенко Дар'я, 7ф ІІ місце
Канівець Роксолана, 8б ІІ місце

Хімія
Золотухіна Єлизавета, 9м ІІ місце
Іваха Андрій, 9ф ІІІ місце
Сергіенко Ірина, 9ф ІІІ місце
Аржаєва Вікторія, 8ф ІІІ місце

Біологія
Сухицька Олена, 11м І місце

Обслуговуюча праця
Турчак Олександра, 10і ІІ місце

Астрономія
Походенко Олександр, 11м ІІ місце
Таран Максим, 7ф ІІ місце
Коваль Наталія, 9м ІІІ місце

Інформатика
Хрипко Ярослав, 10ф ІІІ місце

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Математика
Частоколенко Дар’я, 7ф ІІ місце
Іваненко Павло,7м ІІІ місце
Лут Іван, 9ф ІІІ місце
Ткаченко Карина, 10м ІІІ місце

Англійська мова
Дроботенко Ольга,10а І місце
Бабачанах Дмитро, 9ф І місце

Іспанська мова
Кухнюк Тетяна, 9б І місце
Пустовійт Анна, 9б ІІ місце
Прокопова Катерина, 9а ІІІ місце

Французька мова
Палагіна Катерина, 9м ІІ місце

Хімія
Золотухіна Єлизавета, 9м І місце

Обслуговуюча праця
Турчак Олександра, 10і ІІ місце

Фізика
Кононенко Олена, 8м ІІІ місце

Інформатика
Байбуз Микола, 10м ІІ місце

Астрономія
Походенко Олександр, 11м ІIІ місце

Переможці ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Англійська мова
Бабачанах Дмитро, 9ф ІІІ місце

Іспанська мова
Пустовійт Анна, 9б ІІ місце
Кухнюк Тетяна, 9б ІІІ місце

Обслуговуюча праця
Турчак Олександра, 10і ІІ місце