Оголошення

Прийом заяв до 1-го класу відбуватиметься протягом місяця з 25.04

Публічна інформація

Статут закладу

Реєстраційне посвідчення

Свідоцтво про атестацію

Адміністрація школи

Освітня програма на 2018-2019 н.р.

Державний акт (земельна ділянка)

Територія обслуговування закріплена за закладом

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2018 року становить 2206 учень.

Мова освітнього процесу: українська.

Наявність вакантних посад: вакантних посад немає.

Наявність вільних місць в класах школи

Матеріально-технічне забезпечення

Результати моніторингу якості освіти

Звіт директора школи 2017-2018 н.р.

Правила прийому до закладу освіти

Правила поведінки для учнів

Кошторис 2018

Кошторис-2019

Інформація про використання коштів

Інформація про використання коштів 2019

Благодійна допомога 2018 р.

Умови для дітей з особливими потребами

Положення про порядок надання платних послуг

Перелік платних послуг

Звіти

Протидія насиллю

Буклет "STOP-булінг"

Посилання на відео "STOP-булінг"

Випадкове фото

018.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3512
Переглянути хіти змісту : 2842936
Конкурси PDF Друк e-mail
Вівторок, 01 лютого 2011, 14:01
  • Обласний фестиваль-конкурс "Шевченко в моєму серці"
    Кухнюк Тетяна (9Б клас)      І місце 
    Прокоф'єва Юлія (8А клас)   ІІ місце

Номінація "Власні вірші "
Мельник Дарина (7В клас)    ІІ місце
Боровик Юлія (7А клас)        ІІІ місце.

  • Міський конкурс "Юні знавці математики"
    Моргуненко Микола     4Г клас         ІІ місце
  • Міський етап конкурсу "Безсметриний подвиг українського народу"
    Номінація «Кращий твір» - жанр «оповідання»
    Мудрова Ярослава       10У клас        ІІІ місце     
    Також відзначено роботу    Кіма Владислава, учня 10У класу
  • Міський конкурс "Таланти багатодітної родини"
     Хіміч Софія (4-В клас) ІІ місце в номінації "Вокал".
  • Міський та обласний етапи конкурсу «Моя улюблена поезія Василя Симоненка» в рамках проекту «Зоря Симоненка зійшла над Черкащиною»
    Коновальчук Ярослав (7Ф клас) І місце
  • Міський дебатний турнір "Черкаси - 2011"       
    Молодша ліга:
    І місце - СШ №17, кращий спікер Старченко Влада

Англомовна ліга:
І місце - СШ №17, кращий спікер Дроботенко Ольга

  • Всеукраїнський конкурс учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої»
    Міський етап
    Крапива Мирослава (10А) відзначена робота в номінації «Література»
  • Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка
    Міський етап
    Кухнюк Тетяна (9Б) ІІІ місце (вч. Корчова Валентина Олександрівна)
  • Другий обласний фольклорний фестиваль-конкурс вертепів та колядок "Щедрий вечір, добрий вечір, мати-Україно!"
    Бутовська Анастасія (9В клас) І місце у номінації "Вокал".
  • ХІ Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика
    Міський етап
    Прокопчук Богдана (4Г) ІІ місце (вч. Когутницька Г.К.)
    Білошицька Оксана (11М) ІІ місце (вч. Палій Л.І.)
    Корніцька Катерина (3В) Подяка
    Міхель Анна (5Д) Подяка
  • Міський конкурс читців, присвячений 130 річниці з дня народження О.Блока
    Воронов Віталій (11Б) Диплом (вч. Щукіна І.Ю.)
  • Змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 1998 р. н.
    Команда школи І місце
  • Змагання з футболу на приз клубу «Шкіряний м’яч» серед юнаків 1999 р. н.
    Команда школи ІІ місце
  • Змагання з баскетболу серед дівчат
    команда школи ІV місце
  • Міська спартакіада школярів 2010-2011 н. р. з л/а триборства серед юнаків
    Таран Максим (7Ф) ІІІ місце