Оголошення

Екологічна акція

Випадкове фото

008.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3099
Переглянути хіти змісту : 2728497
Стипендіати PDF Друк e-mail
Четвер, 03 лютого 2011, 19:39

Стипендіати міського голови
2014-2015 н. р. 
Борисюк Катерина    9-В клас
Біленький Павло      9-М клас
Цокало Єлизавета    10-Б клас
Мисюра Юлія           11-М клас
Курій Ольга             11-Б клас

2013-2014 н. р. 
Марченко Олег        9-М клас 

2012-2013 н. р.
Безвугляк Максим     8-М клас
Палагіна Катерина    10-М клас 

2011-2012 н. р. 
Коваль Дмитро         11-А клас 
Турчак Олександра   11-І клас 

2010-2011 н. р. 

Видовська Юлія    9-А клас
Кухнюк Тетяна      9-Б клас
Коваль Дмитро      10-А клас
Казарян Маріам    10-І клас

DSC_3724

2009-2010 н. р.
Зінченко Олена 9-Ф клас
Сопільняк Богдан 11-В клас

2008-2009 н. р.
Завгородня Вікторія 11-Г клас
Супруненко Дар'я 11-Ф клас

2007-2008 н. р.
Коваль Олександр 11-Ф клас
Кулаковський Олександр 11-Ф клас
Кувіта Тетяна 11-А клас
2006-2007 н. р.
Коваль Олександр 10-Ф клас
Кулаковський Олександр 10-Ф клас

Стипендіати ОДА

2015-2016 н. р.
Біленький Павло  10-М клас

2014-2015 н. р.
Іваненко Павло  11-М клас
Коваленко Юрій 10-М клас
Рачек Владислав 9-М клас
Піньковський Костянтин 10-Б клас

2013-2014 н. р.
Іваненко Павло  10-М клас
Коваленко Юрій 9-М клас
Рачек Владислав 8-М клас
Литвинюк Ілля 9-Ф клас  

2012-2013 н.р.

Іваненко Павло 9-М клас
Коваленко Юрій 8-М клас
Рачек Владислав 7-М клас
Литвинюк Ілля 8-Ф клас
Пустовійт Анна 11-Б клас
Палагіна Катерина 11-М клас
Дорошенко Ілля 11-Ф клас
Оліфер Леонід 11-Ф клас
Оніщенко Аліна 11-М клас.

2011-2012 н. р.

- Бабачанах Дмитро 10-Ф клас
- Дроботенко Ольга 11-А клас
- Золотухіна Єлизавета 10-М клас
- Кухнюк Тетяна, випускниця 9 класу, нині студентка Черкаського медичного коледжу
- Хрипко Ярослав 11-Ф клас.

2010-2011 н. р.
Білошицька Оксана 11-М клас
Золотухіна Єлизавета 9-М клас

2009-2010 н. р.
Прокоф'єв Кирило 11-Ф клас
Бауліна Вікторія 11-В клас

2008-2009 н. р.
Буслов Андрій 11-М клас
Харламов Іван 11-Ф клас
Прокоф'єв Кирило 10-Ф клас

2007-2008 н. р.
Харламов Іван 10-Ф клас
Прокоф'єв Кирило 9-Ф клас
Буслов Андрій 10-М клас
Чурпіта Роман випускник
Шевченко Антон випускник

Стипендіати Президента

2006-2007 н. р.
Гаєвський Андрій 9-Ф клас