Олімпіади 2011-2012 PDF Друк e-mail
Вівторок, 06 грудня 2011, 17:10

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Інформаційні технології

Байбуз Микола, 11-М   ІІ місце

Астрономія

Литвинюк Ілля, 7-Ф     І місце
Явник Олексій, 8-Ф     ІІІ місце
Дорошенко Ілля, 10-Ф ІІІ місце
Сомик Дмитро, 11-М    І місце
Байбуз Микола, 11-М   ІІІ місце

Обслуговуюча праця

Турчак Олександра, 11-І  І місце

Біологія

Литвинюк Ілля, 7-Ф     ІІІ місце
Мисюра Юлія, 8-Ф       ІІ місце
Аржаєва Вікторія, 9-Ф  ІІІ місце
Смутко Павло, 11-А,     ІІ місце

Хімія

Литвиненко Ілля, 7-Ф     ІІІ місце
Ніхоца Аліна, 7-Ф           ІІІ місце
Частоколенко Дар'я, 8-Ф    ІІ місце
Коновальчук Ярослав, 8-Ф ІІ місце
Мальований Ярослав, 8-Ф   ІІІ місце
Мисюра Юлія, 8-Ф              ІІІ місце 

Інформатика 

Оліфер Леонід, 10-Ф           І місце
Дорошенко Ілля, 10-Ф       І місце
Чанцова Катерина, 10-М    ІІІ місце
Байбуз Микола, 11-М         ІІ місце
Хрипко Ярослав, 11-Ф       ІІ місце 

Українська мова т література 

Мамаєва Олександра, 7-Ф ІІІ місце
Козорог Поліна, 8-В         ІІ місце
Мазур Дмитро, 10-Ф         ІІІ місце 

Географія 

Литвинюк Ілля, 7-Ф            ІІІ місце
Коваленко Вадим, 8-М        ІІ місце
Мазур Дмитро, 10-Ф           ІІІ місце
Канівець Анастасія, 11-М     ІІІ місце 

Англійська мова 

Рюміна Дар’я, 8-В              ІІ місце
Бондаренко Софія, 9-Б       ІІ місце
Аржаєва Вікторія, 9-Ф         ІІ місце
Бородіна Наталія, 9-Б         ІІІ місце
Талалаєва Олександра, 9-Б ІІІ місце
Скороходько Артем, 9-Ф     ІІІ місце
Бабачанах Дмитро, 10-Ф      І місце
Косенко Григорій, 10-А       ІІ місце
Чемерис Маргарита, 10-Б    ІІІ місце
Смутко Павло, 11-А             ІІІ місце 

Іспанська мова 

Гречішкіна Діана, 9-Б          ІІ місце
Прокопова Катерина, 10-А  І місце
Ішечкіна Анна, 10-А            ІІ місце
Пустовіт Анна, 10-Б            ІІІ місце 

Французька мова 

Палагіна Катерина, 10-М      І місце
Михаць Дарина, 9-Б            ІІ місце
Ковтун Анастасія, 11-А        ІІІ місце

Німецька мова 

Василюк Анастасія, 9-А       ІІІ місце
Іванчикова Олександра, 10-М    ІІІ місце 

Фізика

Іваненко Павло, 8-М           І місце
Частоколенко Дар’я, 8-Ф    ІІІ місце
Кононенко Олена, 9-М       ІІ місце
Іваха Андрій, 10-Ф             ІІ місце
Оліфер Леонід, 10-Ф         ІІІ місце
Дробот Антон, 10-Ф           ІІІ місце
Дідух Олесь, 11-М             ІІ місце

Основи права

Остахова Карина, 9-А        ІІІ місце
Онищенко Аліна, 10-М      ІІІ місце
Іващенко Катерина, 9-М    ІІІ місце
Лєсова Ганна, 10-Б           ІІІ місце
Кульбашна Поліна, 11-А    ІІ місце

Математика

Коваленко Юрій, 7-М        ІІ місце
Гаврилюк Владислав, 7-М  ІІ місце
Москаленко Світлана, 7-М ІІІ місце
Побиванець Тарас, 7-Ф     ІІ місце

Частоколенко Дар’я, 8-Ф   І місце
Іваненко Павло, 8-М         ІІ місце
Мисюра Юлія, 8-Ф            ІІ місце

Кононенко Олена, 9-М      ІІІ місце

Іваха Андрій, 10-Ф             ІІІ місце

Жолобіцький Віталій, 11-М ІІІ місце
Байбуз Микола, 11-М         ІІІ місце

Історія

Калинович Сергій, 10-А      ІІ місце
Кульбашна Поліна, 11-А     ІІ місце

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Астрономія

Сомик Дмитро, 11-М           І місце

Фізика

Іваненко Павло, 8-М           ІІ місце
Кононенко Олена, 9-М       ІІІ місце
Іваха Андрій, 10-Ф              ІІІ місце
Дідух Олесь, 11-М              ІІІ місце

Основи права

Кульбашна Поліна, 11-А      ІІІ місце

Інформатика

Байбуз Микола,     11-М      І місце
Хрипко Ярослав,  11-Ф       ІІ місце
Дорошенко Ілля,    10-Ф     ІІІ місце
Оліфер Леонід,     10-Ф      ІІІ місце

Біологія

Смутко Павло, 11-А,            ІІІ місце

Англійська мова

Аржаєва Вікторія, 9-Ф         ІІІ місце
Талалаєва Олександра, 9-Б ІІІ місце
Бабачанах Дмитро, 10-Ф      І місце
Косенко Григорій, 10-А       ІІ місце
Чемерис Маргарита, 10-Б    ІІ місце

Французька мова

Палагіна Катерина, 10-М      ІІ місце
Михаць Дарина, 9-Б            ІІІ місце

Німецька мова

Василюк Анастасія, 9-А       ІІІ місце
Іванчикова Олександра, 10-М    ІІІ місце

Математика

Частоколенко Дар’я, 8-Ф    І місце
Іваненко Павло, 8-М           ІІ місце
Мисюра Юлія, 8-Ф              ІІІ місце
Іваха Андрій, 10-Ф              ІІ місце

Іспанська мова

Гречішкіна Діана, 9-Б           ІІ місце
Прокопова Катерина, 10-А   І місце
Пустовіт Анна, 10-Б              ІІ місце
Ішечкіна Анна, 10-А             ІІІ місце

Хімія

Частоколенко Дар’я, 8-Ф    І місце
Коновальчук Ярослав, 8-Ф ІІІ місце

Інформаційні технології

Байбуз Микола, 11-М    ІІ місце

Обслуговуюча праця

Турчак Олександра, 11-І  ІІ місце

Географія

Коваленко Вадим, 8-М        ІІ місце
Мазур Дмитро, 10-Ф           ІІІ місце

Історія

Кульбашна Поліна, 11-А     ІІІ місце

Переможці ІV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:

Французька мова
Палагіна Катерина, 10-М ІІІ місце

Обслуговуюча праця
Турчак Олександра, 11-І ІІІ місце