Олімпіади 2012-2013 PDF Друк e-mail
Середа, 02 січня 2013, 11:33
Переможці ІІ (міського) етапу  Всеукраїнських  предметних олімпіад:
Математика
Оліфер Леонід, 11ф ІІ місце
Скороходько Артем, 10ф І місце
Кулаковська Тетяна, 10ф ІІ місце
Шарацький Олександр, 9м ІІ місце
Іваненко Павло ,9м ІІ місце
Мисюра Юлія, 9ф ІІ місце
Мальований Япослав, 9ф ІІІ місце
Куршаков Михайло, 9м ІІІ місце
Коваленко Юрій, 8м І місце
Пономаренко Богдан, 8м ІІ місце
Москаленко Світлана, 8м ІІ місце
Гаврилюк Владислав, 8м ІІІ місце
Рачек Владислав, 7м ІІ місце
Біленький Павло, 7м ІІІ місце
Історія
Калинович Сергій, 11а ІІІ місце
Колодіна Ірина, 11м ІІІ місце
Фізика
Побиванець Тарас, 8ф ІІ місце
Нечаєнко Сергій, 8ф ІІІ місце
Москаленко Світлана,8м ІІІ місце
Іваненко Павло, 9м І місце
Куршаков Михайло, 9м ІІІ місце
Мисюра Юлія, 9ф ІІІ місце
Кононенко Олена, 10м ІІІ місце
Оліфер Леонід, 11ф ІІІ місце
Дробот Антон, 11ф ІІІ місце
Біологія
Коваленко Вадим, 9м ІІ місце
Мисюра Юлія,9ф ІІІ місце
Лісняк Анастасія, 11а І місце
Дорошенко Ілля, 11ф ІІІ місце
Екологія
Дорошенко Ілля, 11ф ІІ місце
Російська мова
Притуляк Зоя, 10а ІІІ місце
Кулібаба Анастасія, 10б ІІІ місце
Строгецька Ірина, 11і ІІІ місце
Географія
Коваленко Вадим, 9м І місце
Мазур Дмитро, 11ф ІІ місце
Міхно Гліб, 8м ІІІ місце
Крещенко Ігор, 8м ІІІ місце
Лавріненко Владислав,10ф ІІІ місце
Хімія
Литвинюк Ілля, 8ф І місце
Коваленко Юрій, 8м ІІ місце
Москаленко світлана, 8м ІІ місце
Мисюра Юлія, 9ф ІІ місце
Шарацький Олександр, 9м ІІ місце
Золоту хіна Ліза, 11м ІІІ місце
Англійська мова
Крещенко Ігор, 8м ІІІ місце
Шептицька Марина, 8м ІІІ місце
Шкут Вікторія, 8г ІІІ місце
Рюміна Дар’я, 9в ІІІ місце
Козерог Поліна, 9в ІІІ місце
Бабачанах Дмитро, 11ф ІІ місце
Косенко Григорій, 11а ІІ місце
Заяц Владислав, 11м ІІІ місце
Іспанська мова
Кокорєва Дарія , 8г ІІ місце
Курбатов, 10б І місце
Гречішкіна Діана, 10б ІІІ місце
Прокопова Катерина, 11а ІІ місце
Ішечкіна Анна, 11а ІІІ місце
Пустовіт Анна, 11б І місце
Французька мова
Палагіна Катерина, 11м І місце
Ляшко Анастасія, 8а І місце
Німецька мова
Василюк Анастасія, 10а ІІІ місце
Економіка
Мазур Дмитро, 11ф              ІІІ місце
Астрономія
Дорошенко Ілля, 11ф І місце
Мельник Андрій, 11м ІІІ місце
Литвинок Ілля, 8ф ІІІ місце
Інформатика
Оліфер Леонід, 11ф           ІІІ місце
Дорошенко Ілля, 11ф        ІІІ місце
Чанцова Катерина, 11м     ІІІ місце
Українська мова
Прокопова Катерина, 11а    ІІІ місце

Переможці ІІІ (обласного) етапу  Всеукраїнських  предметних олімпіад:

Інформатика
Оліфер Леонід,  11Ф клас - ІІ місце
Дорошенко Ілля, 11Ф клас - ІІ місце
Чанцова Катерина, 11М клас - ІІІ місце
Осмоловський Андрій, 9М клас - ІІІ місце
Географія
Коваленко Вадим, 9М клас - ІІІ місце
Мазур Дмитро, 11Ф клас - ІІ місце
Астрономія
Дорошенко Ілля, 11Ф клас - І місце
Іспанська мова
Пустовійт Анна, 11Б клас–І місце
Ішечкіна Анна, 11А клас–ІІ місце
Гречішкіна Діана, 10Б клас–ІІ місце
Курбатов Андрій, 10Б клас–ІІІ місце
Англійська мова
Косенко Григорій, 11А клас–ІІ місце
Бабачанах Дмитро, 11Ф клас–ІІІ місце
Французька мова
Палагіна Катерина, 11М клас - І місце
Німецька мова
Василюк Анастасія, 10А клас - ІІ місце
Хімія
Литвинюк Ілля, 8Ф клас - І місце
Коваленко Юрій, 8М клас - ІІ місце
Москаленко Світлана, 8М клас - ІІ місце
Мисюра Юлія, 9Ф клас - ІІІ місце
Золотухіна Єлизавета, 11М клас - ІІІ місце
Фізика
Побиванець Тарас - 8Ф клас, ІІІ місце
Іваненко Павло - 9М клас, ІІ місце
Оліфер Леонід - 11Ф клас, ІІІ місце
Біологія
Лісняк Анастасія, 11А клас, ІІ місце
Математика
Іваненко Павло ,9м І місце
Шарацький Олександр, 9м ІІІ місце
Куршаков Михайло, 9м ІІІ місце
Коваленко Юрій, 8м І місце
Москаленко Світлана, 8м ІІ місце
Пономаренко Богдан, 8м ІІІ місце
Гаврилюк Владислав, 8м ІІІ місце
Рачек Владислав, 7м І місце

Переможці ІV (республіканського) етапу  Всеукраїнських  предметних олімпіад:

Інформатика
Дорошенко Ілля, 11Ф клас - ІІІ місце
Хімія
Литвинюк Ілля, 8Ф клас - І місце
Французька мова
Палагіна Катерина, 11М клас - ІІ місце
Іспанська мова
Пустовійт Анна, 11Б клас–І місце