Оголошення

Прийом заяв до 1-го класу відбуватиметься протягом місяця з 25.04

Публічна інформація

Статут закладу

Реєстраційне посвідчення

Свідоцтво про атестацію

Адміністрація школи

Освітня програма на 2018-2019 н.р.

Державний акт (земельна ділянка)

Територія обслуговування закріплена за закладом

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2018 року становить 2206 учень.

Мова освітнього процесу: українська.

Наявність вакантних посад: вакантних посад немає.

Наявність вільних місць в класах школи

Матеріально-технічне забезпечення

Результати моніторингу якості освіти

Звіт директора школи 2017-2018 н.р.

Правила прийому до закладу освіти

Правила поведінки для учнів

Кошторис 2018

Кошторис-2019

Інформація про використання коштів

Інформація про використання коштів 2019

Благодійна допомога 2018 р.

Умови для дітей з особливими потребами

Положення про порядок надання платних послуг

Перелік платних послуг

Звіти

Протидія насиллю

Буклет "STOP-булінг"

Посилання на відео "STOP-булінг"

Випадкове фото

005.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3512
Переглянути хіти змісту : 2842918
МАН 2012-2013 н.р. PDF Друк e-mail
Вівторок, 26 лютого 2013, 10:40
Переможці міського етапу МАН
І місце - Оліфер Леонід, 11Ф клас - фізика
І місце - Палагіна Катерина, 11М клас - економіка
І місце - Оніщенко Аліна, 11М клас - економіка
І місце - Кононенко Олена, 10М клас - фізика
ІІ місце - Сергеєв Станіслав, 10М клас - математика
ІІІ місце - Лавріненко Владислав, 10Ф клас - фізика
ІІІ місце - Мисюра Юлія, 9Ф клас - англійська мова

Переможці обласного етапу МАН

Оліфер Леонід, 11ф, фізика І місце
Оліфер Леонід, 11ф, технічні науки ІІ місце
Оліфер Леонід, 11ф, матеріалознавство І місце
Палагіна Катерина, 11м, економіка І місце
Оніщенко Аліна, 11м, економіка І місце
Кононенко Олена, 10м, фізика ІІ місце
Сергєєв Станіслав, 10м, математика  ІІІ місце
Мисюра Юлія, 9ф, англійська мова ІІІ місце
Переможці республіканського етапу МАН
Оліфер Леонід 11-Ф, фізика ІІ місце
 Оніщенко Аліна, 11м, економіка ІІ місце