Оголошення

Екологічна акція

Випадкове фото

008.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3099
Переглянути хіти змісту : 2728500
Олімпіади
Олімпіади 2013-2014 PDF Друк e-mail
Четвер, 13 листопада 2014, 15:28

Переможці II (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад 

Математика

  Скороходько Артем, 11ф III місце
 Супруненко Ілля, 11ф III місце
 Іваненко Павло, 10м І місце
Шарацький Олександр, 10м II місце
Мисюра Юлія, 10м II місце
Куршаков Михайло, 10м II місце
Осмоловський Андрій, 10 м III місце
Коваленко Юрій, І місце
Москаленко Світлана, 9м І місце
Пономаренко Богдан, 9м III місце
Гаврилюк Владислав, 9м III місце
Остапик Володимир, 9ф III місце
Рачек Владислав, 8м II місце
Біленький Павло, 8м III місце
Третяк Юлія, І місце
Коломієць Анна, І місце
Карпенко Маргарита, 7м II місце

Історія
Коваленко Вадим, 10м III місце
Клименко Олексій, 8м III місце

Фізика
Біленький Павло, 8м І місце
Павлюк Віра, 8ф II місце
Побиванець Тарас, 9ф III місце
Остапик Володимир, 9ф III місце
Москаленко Світлана, 9м III місце
Куршаков Михайло, 10м II місце
Шарацький Олександр, 10м III місце
Кононенко Олена, 11м III місце
Супруненко Ілля, 11ф III місце

Біологія
Мисюра Юлія, 10м II місце
Гаврилюк Владислав, 9м III місце
Парафейнікова Олександра, 7м III місце
Кузнецова Катерина, 7д III місце

Російська мова
Корешкова Анна, 11м III місце

Географія
Коваленко Вадим, 10м І місце
Міхно Гліб, 9м II місце
Крещенко Ігор, 9м III місце
Івангородська Вікторія, 8м III місце

Хімія
Москаленко Світлана, 9м І місце
Коваленко Юрій, 9м II місце
Литвинюк Ілля, 9ф III місце
Біленький Павло, 8м II місце
Бугайчук Валентин, 7м III місце

Англійська мова
Ковтонюк Альона, 11а І місце
Корєшкова Анна, 11м ІІІ місце
Рюміна Дарія, 10а ІІІ місце
Іваненко Єлизавета, 10а ІІІ місце
Шептицька Марина, 9м ІІІ місце
Іваненко Еліна, 8в ІІІ місце
Оніщенко Анастасія, 8в ІІІ місце
Черний Володимир, 8в ІІІ місце

Іспанська мова
Бородіна Наталія, 11б ІІ місце
Кокорєва Дарія, 9б ІІІ місце
Піньковський Костянтин, 9б І місце
Люлька Єлизавета, 9б І місце

Французька мова
Ляшко Анастасія, 9а ІІ місце

Німецька мова
Василюк Анастасія, 11а І місце
Талалаєві Олександра, 11б II місце

Астрономія
Супруненко Ілля, 11ф І місце
Мисюра Юлія, 10м II місце
Михаль Анна, 8б II місце

Обслуговуюча праця
Косовець Ольга, 10б II місце

Правознавство
Ляшко Анастасія, 9а III місце
Колєсніков Іван, 10б III місце
Кудринська Ксенія, 10м III місце

Інформатика
Іваненко Павло, 10м II місце
Пилипенко Дмитро, 10м III місце
Осмоловський Андрій,10м III місце
Андросюк Ярослав, 10м III місце
Мисюра Юлія, 10м III місце
Побиванець Тарас, 9ф II місце
Чернякін Дмитро, 9ф II місце
Нечаєнко Сергій, 9ф III місце
Мірошниченко Артем, 9ф III місце
Коваленко Юрій, 9м III місце
Остапюк Володимир, 9ф III місце

Переможці IIІ ( обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:
Математика
Іваненко Павло,10м ІІ місце
Шарацький Олександр, 10м IIІ місце
Куршаков Михайло, 10м IIІ місце
Коваленко Юрій, ІІ місце
Москаленко Світлана, 9м ІІ місце
Рачек Владислав, 8м I місце
Коломієць Анна, ІІ місце
Карпенко Маргарита, 7м II місце

Фізика
Біленький Павло, 8м ІІІ місце
Павлюк Віра, 8ф II місце
Побиванець Тарас, 9ф III місце
Куршаков Михайло, 10м ІII місце
Кононенко Олена, 11м  III місце

Біологія
Мисюра Юлія, 10м II місце

Географія
Коваленко Вадим, 10м ІІІ місце
Міхно Гліб, 9м II місце

Хімія
Москаленко Світлана, 9м ІІ місце
Коваленко Юрій, 9м I місце
Біленький Павло, 8м II місце

Астрономія
Супруненко Ілля, 11ф ІІ місце
Мисюра Юлія, 10м II місце

Англійська мова
Ковтонюк Альона, 11а І місце

Іспанська мова
Бородіна Наталія, 11б ІІ місце
Кокорєва Дарія, 9б ІІІ місце
Піньковський Костянтин, 9б І місце
Німецька мова
Василюк Анастасія, 11а ІІІ місце
Талалаєві Олександра, 11б IIІ місце

Інформатика
Іваненко Павло, 10м IІI місце
Пилипенко Дмитро, 10м III місце
Осмоловський Андрій,10м II місце
Чернякін Дмитро, 9ф IIІ місце
Нечаєнко Сергій, II місце

Переможці IV ( республіканського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:
Астрономія
Мисюра Юлія, 10м ІІІ місце

Математика
Рачек Владислав, 8м ІІІ місце
Іваненко Павло, 10м ІІІ місце

Хімія
Біленький Павло, 8м ІІІ місце

Іспанська мова
Бородіна Наталія, 11б ІІІ місце

 

Переможці міського етапу МАН
Іваненко Павло, 10м, математика І місце
Українська мова
Канівець Роксолана, 11а II місце
Культишова Діана, 9м III місце
Прокопчук Богдана, 7д III місце

Переможці обласного етапу МАН
Іваненко Павло, 10м, математика І місце

Переможці республіканського етапу МАН
Іваненко Павло, 10м, математика