Оголошення

Екологічна акція

Випадкове фото

020.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3099
Переглянути хіти змісту : 2728486
Олімпіади
2014-2015 н. р. PDF Друк e-mail
Вівторок, 18 листопада 2014, 14:33

Переможці II (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Правознавство
Кудринська Ксенія, 11-М клас, ІІІ місце

Російська мова
Івангородська Вікторія, 9-М клас, ІІІ місце

Хімія
Бугайчук Валентин, 8-М, ІІІ місце 
Біленький Павло, 9-М, І місце
Москаленко Світлана, 10-М, І місце
Коваленко Юрій, 10-М, ІІІ місце

Німецька мова
Лещенко Анжела, 11-А, І місце

Французька мова
Шемшур Валерія, 7-А, І місце
Чиж Аліна, 8-Б, ІІ місце
Ляшко Анастасія, 10-А, ІІ місце

Англійська мова
Іваненко Єлизавета, 11-А, ІІ місце
Рюміна Дар’я, 11-А, ІІІ місце 
Козорог Поліна, 11-А, ІІІ місце
Волицький Назарій, 11-Б, ІІІ місце
Дробот Дар’я, 11-М, ІІІ місце
Шкут Вікторія, 10-Б, ІІ місце
Крещенко Ігор, 10-М, ІІІ місце
Мандра Анатолій, 10-М, ІІІ місце
Шептицька Марина, 10-М, ІІІ місце
Чорний Володимир,  9-В, ІІ місце
Іваненко Єліна, 9-В, ІІІ місце
Міхель Нікіта, 8-Г, ІІ місце
Дубович Дар’я, 8-Г, ІІІ місце

Українська мова та література
Культішова Діана, 10-М, ІІІ місце
Талан Анастасія, 11-У, ІІІ місце

Біологія
Чиж Аліна, 8-Б, ІІ місце
Рачек Владислав, 9-М, ІІІ місце
Коваленко Вадим, 11-М, ІІ місце

Астрономія
Мисюра Юлія, 11м, I місце
Куршаков Михайло, 11м, ІІI місце
Мірошниченко Артем, 10ф, ІІ місце
Остапюк Володимир, 10ф, ІІІ місце

Географія 
Корніцька Катерина, 7-М, ІІІ місце 
Озірний Владислав, 8-Г, ІІ місце 
Івангородська Вікторія, 9-М, ІІІ місце
Міхно Гліб, 10-М, І місце
Крещенко Ігор, 10-М, І місце
Коваленко Вадим, 11-М, ІІ місце

Інформатика
Мірошниченко Артем, 10-Ф, ІІІ місце
Нечаєнко Сергій, 10-Ф, ІІ місце
Остапюк Володимир, 10-Ф, ІІІ місце
Побиванець Тарас, 10-Ф, ІІ місце
Чернякін Дмитро, 10-Ф, І місце 
Коваленко Юрій, 10-М, ІІІ місце 
Рачек Владислав 9-М, ІІІ місце
Осмоловський Андрій, 11-М, ІІ місце
Пилипенко Дмитрій, 11-М, ІІІ місце 
Іваненко Павло, 11-М, ІІІ місце 
Мисюра Юлія, 11-М, ІІІ місце
Пономаренко Євген, 11-М, ІІІ місце

Фізика 
Мисюра Юлія, 11м, I місце 
Іваненко Павло, 11м, ІІ місце 
Куршаков Михайло, 11м, ІІI місце 
Побиванець Тарас, 10ф, І місце
Москаленко Світлана, 10м, ІІІ місце
Павлюк Віра,9ф, II місце

Математика
Куршаков Михайло, 11м, I місце 
Іваненко Павло, 11м, І місце
Шарацький Олександр, 11м, I місце 
Мисюра Юлія, 11м, II місце

Осмоловський Андрій, 11м, II місце
Коваленко Юрій, 10м, ІІ місце
Остапюк Володимир, 10ф, II місце
Москаленко Світлана, 10м, ІІІ місце 
Пономаренко Богдан, 10м, III місце

Чернякін Дмитро 10ф, III місце
Рачек Владислав, 9м, I місце
Третяк Юлія, 8м, І місце
Коломієць Анна, 8м, І місце

Бугайчук Валентин, 8м, II місце
Жолобіцький Владислав, 8м, ІІІ місце
Барілко Вєста Євгеніївна, 7м, І місце  
Гугнішева Дар’я Андріївна, 7м, І місце  
Кужим Ілля Олександрович, 7м, ІІІ місце 
Рубан Владислава Сергіївна, 7ф, ІІІ місце
Смоляр Соломія, 6ф, ІІ місце

Історія
Клименко Олексій, 9м, III місце

Ульянов Сергій Сергійович, 10м, ІІІ місце
Підласий Дмитро Андрійович, 10б, І місце
Коваленко Вадим, 11м, II місце

Переможці IIІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад:
Хімія
Біленький Павло, 9-М, І місце
Москаленко Світлана, 10-М, ІІ місце
Коваленко Юрій, 10-М, ІІІ місце

Астрономія
Мисюра Юлія, 11м, I місце
Мірошниченко Артем, 10ф, ІІІ місце

Географія 

Крещенко Ігор, 10-М, ІІІ місце
Коваленко Вадим, 11-М, ІІ місце

Фізика
Мисюра Юлія, 11м, ІІI місце
Побиванець Тарас, 10ф, ІІІ місце
Павлюк Віра,9ф, IІI місце

Німецька мова
Лещенко Анжела, 11-А, ІІІ місце

Англійська мова
Іваненко Єлизавета, 11-А, ІІІ місце

Історія
Підласий Дмитро Андрійович, 10б, ІІ місце
Коваленко Вадим, 11м, II місце

Інформатика
Нечаєнко Сергій, 10-Ф, ІІІ місце
Побиванець Тарас, 10-Ф, ІІІ місце
Чернякін Дмитро, 10-Ф, ІІ місце
Коваленко Юрій, 10-М, ІІ місце
Рачек Владислав 9-М, ІІ місце
Осмоловський Андрій, 11-М, ІІІ місце
Іваненко Павло, 11-М, ІІІ місце
Мисюра Юлія, 11-М, ІІІ місце

Математика
Куршаков Михайло, 11м, IІІ місце
Іваненко Павло, 11м, ІІ місце 
Шарацький Олександр, 11м, ІІI місце 
Коваленко Юрій, 10м, ІІ місце 
Остапюк Володимир, 10ф, II місце 
Рачек Владислав, 9м, IІ місце 
Коломієць Анна, 8м, ІІІ місце

Барілко Вєста Євгеніївна, 7м, ІІ місце
Гугнішева Дар’я Андріївна, 7м, ІІІ місце

Переможці IV етапу Всеукраїнських предметних олімпіад: 

Астрономія

Мисюра Юлія, 11м, ІІI місце

Математика

Рачек Владислав, 9м, IІІ місце

Переможці II (міського) етапу МАН

Фізика 
Андросюк Ярослав, 11-М, ІІ місце

Математика
Рачек Владислав, 9-М, ІІ місце