Оголошення

Екологічна акція

Випадкове фото

011.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3038
Переглянути хіти змісту : 2717313
Олімпіади
2015-2016 н.р. PDF Друк e-mail
Середа, 25 листопада 2015, 08:57

Переможці II (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Хімія
Біленький Павло 10М клас -І місце
Бугайчук Валентин 9М клас - ІІ місце
Москаленко Світлана 11М клас -ІІ місце
Коваленко Юрій 11М клас - ІІ місце
Історія
Дувінський  Денис, 11м ІІІ місце
Черний Володимир, 9м, ІІІ місце
Екологія
Гаврилюк Владислав, 11М клас - І місце
Фізика
Пиріг Віктор, 7М клас - ІІІ місце
Корніцька Катерина, 8М клас - ІІІ місце
Кикоть Владислав, 8Ф клас - ІІІ місце
Павлюк Віра, 10М клас - ІІІ місце
Рачек Владислав, 10М клас - ІІІ місце
Коваленко Юрій, 11М клас - ІІ місце
Остапюк Володимир, 11Ф клас - ІІ місце
Москаленко Ольга, 11М клас - ІІІ місце
Географія
Миронюк Єва, 7Ф клас - ІІ місце
Кнапп Данило, 7Ф клас - ІІ місце
Куць Антон, 8М клас -ІІІ місце
Івангородська Вікторія, 10М клас- ІІІ місце
Крещенко Ігор, 11М клас - ІІ місце
Міхно Гліб, 11М клас - ІІ місце
Біологія
Трущенко Іван, 7М клас - ІІІ місце
Терлига Ірина, 8Ф клас - ІІ місце
Барілко Вєста, 8М клас - ІІІ місце
Парафейнікова Олександра, 9М клас - І місце
Чиж Аліна, 9Б клас - ІІ місце
Українська мова
Перепелиця Яна, 7В клас - ІІ місце
Карпенко Маргарита, 9М клас - ІІІ місце
Математика
Бараннік Ольга, 7М клас - І місце
Трущенко Іван, 7М клас - ІІІ місце
Пиріг Віктор, 7М клас - ІІІ місце
Барілко Вєста, 8М клас - І місце
Гугнішева Дар'я, 8М клас - ІІІ місце
Кандул Юлія, 9М клас - І місце
Коломієць Анна, 9М клас - І місце
Третяк Юлія, 9М клас - І місце
Парафенікова Олександра, 9М клас - І місце
Карпенко Маргарита, 9М клас - ІІ місце
Бугайчук Валентин, 9М клас - ІІ місце
Рачек Владислав, 10М клас - І місце
Поліщук Євгеній, 10М клас - ІІІ місце
Коваленко Юрій, 11М клас - І місце
Москаленко Світлана, 11М клас - ІІІ місце
Чернякін Дмитро, 11Ф клас - ІІІ місце
Остапюк Володимир, 11Ф клас - ІІІ місце
Пономаренко Богдан, 11М клас - ІІІ місце
Правознавство
Середенко Марина, 10-В клас - ІІІ місце
Скрипник Єлена, 9-Г клас - ІІІ місце
Інформаційні технології
Рачек Владислав, 10М клас - ІІ місце
Коваленко Юрій, 11М клас, - ІІІ місце
Французька мова
Строкань Юлія, 8А клас - ІІ місце
Кибальна Ольга, 9Б клас - ІІІ місце
Чиж Аліна, 9Б клас  - ІІІ місце
Німецька мова
Хижняк Вадим, 9Г клас - ІІІ місце
Іспанська мова
Клименко Вероніка, 8Б клас - ІІ місце
Кіруша Ірина, 9Г клас - І місце
Бердник Дарія, 9Г клас - ІІІ місце
Люлька Єлизавета, 10В клас - І місце
Піньковський Костянтин, 11Б клас - ІІ місце
Англійська мова
Іманова Анастасія, 8Б клас - ІІІ місце
Семенько Анна, 8А клас - ІІІ місце
Міхель Нікіта, 9Г клас - ІІ місце
Дубович Дар'я, 9Б клас - ІІІ місце
Кувіта Юрій, 9Б клас - ІІІ місце
Скрипник Олена, 9Г клас - ІІІ місце
Касьянова Анна, 10В клас - ІІІ місце
Лупина Іван, 10В клас - ІІІ місце
Шептицька Марина, 11М клас - ІІІ місце
Шкут Вікторія, 11Б клас - ІІІ місце
Трудове навчання
Дрюк Назарій, учень 9Д кл асу - І місце
Інформатика
Чернякін Дмитро, учень 11Ф класу - І місце
Рачек Владислав, учень 10М класу - ІІ місце  
Побиванець Тарас, учень 11Ф класу - ІІ місце  
Карпенко Маргарита, учениця 9М класу - ІІ місце 
Парафейнікова Олександра, учениця 9М класу - ІІ місце 
Третяк Юлія, учениця 9М класу - ІІ місце  
Нечаєнко Сергій, учень 11Ф класу - ІІІ місце 
Мірошниченко Артем, учень 11Ф класу - ІІІ місце 
Коваленко Юрій, учень 11М класу - ІІІ місце
Російська мова та література
Парафейнікова Олександра, учениця 9М класу - ІІ місце
Астрономія
Бублик Світлана, 7м, ІІІ місце
Заєць Богдан, 10м,  ІІ місце
Поліщук Євгеній, 10м,  ІІІ місце
Остапюк Володимир, 11м, ІІІ місце
Коваленко Юрій, 11м, ІІІ місце
Мірошниченко Артем, 11ф, ІІІ місце
Москаленко Світлана, 11м, ІІІ місце

Переможці IIІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Астрономія
З
аєць Богдан, 10М клас - ІІ місце
Поліщук Євгеній, 10М клас - ІІІ місце
Остапюк Володимир, 11Ф клас - ІІ місце
Мірошніченко Артем, 11Ф клас  ІІ місце
Географія
Крещенко Ігор, 11М клас - ІІ місце
Міхно Гліб, 11М клас - ІІІ місце
Хімія
Бугайчук Валентин, 9М клас - ІІІ місце
Біленький Павло, 10М клас - І місце
Коваленко Юрій, 11М клас - ІІІ місце
Москаленко Світлана, 11М клас - ІІІ місце
Французька мова
Чиж Аліна, учениця 9Б класу - ІІ місце
Німецька мова
Хижняк Вадим, учень 9Г класу - ІІ місце
Англійська мова
Міхель Нікіта, учень 9Г класу - ІІ місце
Мандра Анатолій, учень 11М класу - ІІ місце
Математика Рачек Владислав, учень 10М класу - І місце
Бараннік Ольга, учениця 7М класу - ІІ місце
Гугнішева Дар'я, учениця 8М класу - ІІ місце
Барілко Вєста, учениця 8М класу - ІІ місце
Третяк Юлія, учениця 9М класу - ІІ місце
Парафейнікова Олександра, учениця 9М класу - ІІ місце
Москаленко Світлана, учениця 11М класу - ІІ місце
Коломієць Анна, ученця 9М класу - ІІІ місце
Коваленко Юрій, учень 11М класу - ІІІ місце
Іспанська мова
Люлька Єлизавета, учениця 10В класу - І місце
Кіруша Ірина, учениця 9Г класу - ІІ місце
Бердник Дарія, учениця 9Г класу - ІІІ місце
Піньковський Костянтин, учень 11Б класу - ІІІ місце

 Біологія
Парафейнікова Олександра, учениця 9м класу - ІІ місце
Чиж Аліна, учениця 9Б класу - ІІІ місце
Технічна праця
Дрюк Назарій, учень 9Д класу - І місце
Інформатика 
Чернякін Дмитро, учень 11Ф класу - ІІ місце
Рачек Владислав, учень 10М класу - ІІ місце
Побиванець Тарас, учень 11Ф класу - ІІІ місце
Карпенко Маргарита, учениця 9М класу - ІІІ місце
Третяк Юлія, учениця 9М класу - ІІІ місце
Фізика
Павлюк Віра, учениця 10М класу
Коваленко Юрій, учень 11М класу
Остапюк Володимир, учень 11Ф класу
Інформаційні технолоії
Рачек Владислав, учень 10М класу, ІІІ місце

Переможці IV (заключного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Математика

Рачек Владислав, учень 10М класу - ІІІ місце
Інформатика

Чернякін Владислав, учень 11Ф класу - ІІ місце