Оголошення

Екологічна акція

Випадкове фото

018.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3099
Переглянути хіти змісту : 2728486
Олімпіади
2016-2017 навчальний рік PDF Друк e-mail
П'ятниця, 20 січня 2017, 10:39

Переможці II (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Українська мова та література

Коваленко Марія, учениця 7Г класу - ІІ місце

Бублик Світлана, учениця 8В класу - ІІІ місце

Карпенко Маргарита, учениця 10М класу - ІІ місце

Математика

І місце - Рачек Владислав (11М)

ІІ місце – Кандул Юлія (10М)

ІІІ місце – Третяк Юлія (10М)

ІІІ місце – Незборецький Андрій (10М)

ІІІ місце – Карпенко Маргарита (10М)

ІІІ місце – Коломієць Анна (10М)

ІІ місце – Гугнішева Дарія  (9М)

ІІ місце – Барілко Вєста(9М)

ІІ місце – Кужим Ілля (9М)

І місце – Пиріг Віктор (8М)

ІІ місце – Бараннік Ольга (8М)

ІІІ місце – Потужний Богдан (8М)

ІІІ місце Загребельна Марина (7Ф)

ІІ місце – Ляпунова Анастасія (6М)

ІІІ місце – Панченко Олександр (6Ф)

Правознавство

Строкань Юлія, учениця 9В класу - ІІІ місце

Скрипник Єлена, учениця 10А класу - ІІІ місце

Німецька мова

Хижняк Вадим, учень 10А класу - ІІ місце

Третяк Юлія, учениця 10М класу - ІІІ місце

Французька мова

Півень Валентина, учениця 7А класу - І місце

Онищенко Поліна, учениця 7А класу - ІІІ місце

Строкань Юлія, учениця 9А класу - ІІ місце

Чиж Аліна, учениця 10Б класу - ІІ місце

Кибальна Ольга, учениця 10Б класу - ІІІ місце

Іспанська мова

Глущенко Олеся, учениця 8В класу - ІІ місце

Смаковська Дар'я, учениця 8В класу - ІІІ місце

Кутова Єлизавета, учениця 8Б класу - ІІІ місце

Кіруша Ірина, учениця 10А класу - І місце

Люлька Єлизавета, учениця 11В класу - І місце

Англійська мова

Малкіна Анастасія, учениця 8В класу - ІІ місце

Бублик Світлана, учениця 8В класу - ІІ місце

Прилипко Ярослав, учень 8В класу - ІІІ місце

Шемшур Валерія, учениця 9А класу - ІІ місце

Кузнєцова Катерина, учениця 9ф класу - ІІІ місце

Міхель Нікіта, учень 10А класу - І місце

Скрипник Єлена, учениця 10А класу - ІІ місце

Пахаренко Ігор, учень 10Б класу - ІІ місце

Кувіта Юрій, учень 10Б класу - ІІІ місце

Чорний Володимир, учень 11В класу - ІІ місце

Онищенко Анастасія, учениця 11В класу - ІІІ місце

Російська мова та література

Павлюк Віра, учениця 11М класу - ІІІ місце

Інформатика

Рачек Владислав учень 11М - І місце

 Кузнєцова Катерина-Вікторія учениця 9Ф - І місце

 Кикоть Владислав учень 9Ф - ІІ місце

Третяк Юлія учениця 10М - ІІІ місце 

Барілко Вєста учениця 9М - ІІІ місце 

Карпенко Маргарита учениця 10М - ІІІ місце 

Кнапп Данило учень 8Ф - ІІІ місце 

Рубан Владислава учениця 9Ф - ІІІ місце 

Кужим Ілля учениця 9М  - ІІІ місце

Астрономія

Бублик Світлана, учениця 8-М класу - І місце

Олексієнко Олександр, учень 10-М класу - ІІІ місце

Заєць Богдан, учень 11-М класу - І місце

Поліщук Євгеній, учень 11-М класу - ІІ місце

Біологія 

ІІІ місце - Бестужева Поліна, учениця 7Ф класу

ІІІ місце - Кандул Мирослава, учениця 7А класу

ІІІ місце - Миронюк Єва, учениця 8Ф класуІ

ІІ місце - Трущенко Іван, учень 8М класу

ІІ місце - Барілко Вєста, учениця 9М класу

ІІ місце - Терлига Ірина, учениця 9Ф класу

ІІІ місце - Чиж Аліна, учениця 10Б класу

Географія

ІІІ місце - Лобачова Катерина, учениця 7В класу

ІІІ місце - Анциферов Артем, учень 7Ф класу

ІІІ місце - Строкань Юлія, учениця 9А класу

ІІІ місце - Куць Антон, учень 9М класу

ІІІ місце - Корніцька Катерина, учениця 9М класу

ІІ місце - Озірний Владислав, учень 10А класу

Хімія

І місце - Миронюк Єва, учениця 8ф класу

І місце - Біленький Павло, учень 11м класу

ІІІ місце - Бугайчук Валентин, учень 10м класу

Екологія

І місце -  Чиж Аліна, учениця 10Б класу

Історія

ІІІ місце - Черний Володимир, учень 10М класу

ІІІ місце - Каплій Олена, учениця 9Б класу

ІІІ місце - Подухайло Тетяна, учениця 9В класу

Переможці IIІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

Фізика

Миронюк Єва, учениця 8Ф класу – І місце

Незборецький Андрій, учень 10М класу – ІІІ місце

Павлюк Віра, учениця 11М класу – ІІ місце

Безимянний Олексій, учень 11М класу – ІІІ місце

Німецька мова

Хижняк Вадим, учень 10А класу – ІІ місце

Третяк Юлія, учениця 10М класу – ІІ місце

Астрономія

Поліщук Євгеній, учень 11М класу – ІІ місце

Заєць Богдан, учень 11М класу – ІІ місце

Математика

Нагорна Катерина, учениця 7Ф класу – ІІ місце

Бараннік Ольга, учениця 8М класу – ІІ місце

Барілко Вєста, учениця 9М класу – І місце

Кужим Ілля, учень 9М класу – ІІ місце

Гугнішева Дарʼя, учениця 9М класу – ІІ місце

Незборецький Андрій, учень 10М класу – ІІ місце

Третяк Юлія, учениця 10М класу – ІІІ місце

Кандул Юлія, учениця 10М класу – ІІІ місце

Коломієць Анна, учениця 10М класу – ІІІ місце

Рачек Владислав, учень 11М класу – ІІ місце

Хімія

Миронюк Єва, учениця 8Ф класу – І місце

Біленький Павло, учень 11М класу – ІІ місце

Французька мова

Строкань Юлія, учениця 9А класу – ІІІ місце

Чиж Аліна, учениця 10Б класу – ІІІ місце

Англійська мова

Чорний Володимир, учень 11В класу - ІІІ місце

Міхель Нікіта, учень 10А класу - ІІІ місце