Оголошення

Батьківські збори 1х класів відбудуться 20.08.2020 року за окремим графіком, який буде пізніше

Публічна інформація

Статут закладу

Реєстраційне посвідчення

Свідоцтво про атестацію

Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Адміністрація школи

Освітня програма на 2019-2020 н.р.

Державний акт (земельна ділянка)

Територія обслуговування закріплена за закладом

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2019 року становить 2242 учні.

Мова освітнього процесу: українська.

Наявність вакантних посад: вакантних посад немає.

Наявність вільних місць в класах школи

Матеріально-технічне забезпечення

Результати моніторингу якості освіти

Звіт директора школи 2018-2019 н.р.

Правила прийому до закладу освіти

Лист МОН-зарахування

Лист роз'яснення до порядку зарахування

Правила поведінки для учнів

Кошторис 2018

Кошторис-2019

Кошторис-2020

Інформація про використання коштів

Інформація про використання коштів 2019

Благодійна допомога 2018 р.

Умови для дітей з особливими потребами

Положення про порядок надання платних послуг

Перелік платних послуг

Звіти

Звіти 2019

Протидія насиллю

Буклет "STOP-булінг"

Посилання на відео "STOP-булінг"

План заходів "Булінг"

Випадкове фото

020.jpg

Рейтинг@Mail.ru

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання

Статистика

Користувачі : 7
Зміст : 3937
Переглянути хіти змісту : 3031487
2018-2019 навчальний рік PDF Друк e-mail
Середа, 20 лютого 2019, 15:50

2018-2019 навчальний рік

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

З екології
Ковалевський Валерій, ІІ місце, 10-Ф клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
 Поліщук Катерина, ІІІ місце, 10-Б клас, вчитель Косенко О.О.
З математики
 Кагамлик Ірина, ІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Атамась Т.В.
Островський Даніель, ІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Атамась Т.В.
Паніна Альона, І місце, 8-М клас, вчитель Третяк Н.П.
Панченко Олександр, ІІІ місце, 8-Ф клас, вчитель Котик Р.Ю.
Горбатюк Максим, І місце, 9-М клас, вчитель Котик Р.Ю.
Загребельна Марина, ІІ місце, 9-Ф клас, вчитель Данько О.А.
Горшевіков Назар, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Котик Р.Ю.
Степа Ілля, ІІІ місце, 9-Ф клас, вчитель Данько О.А.
Бараннік Ольга, ІІ місце, 10-М клас, вчитель Третяк Н.П.
Пиріг Віктор, ІІ місце, 10-М клас, вчитель Третяк Н.П.
Трущенко Іван, ІІІ місце, 10-М клас, вчитель Третяк Н.П. 
 Барілко Вєста, І місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
Кужим Ілля, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
Гугнішева Дар’я, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
З української мови та літератури
 Швець Іванна, ІІ місце, 7-А клас, вчитель Гаврилова І.В.
Коваленко Марія, ІІІ місце, 9-Г клас, вчитель Лелеко Н.І.
Бублик Світлана, ІІІ місце, 10-Б клас, вчитель Шепіль Г.М.
З інформатики
 Барілко Вєста, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Жицький Ю.Ф.
Бараннік Ольга, ІІ місце, 10-М клас, вчитель Жицький Ю.Ф.
Кнапп Данило, ІІ місце, 10-Ф клас, вчитель Устименко Ю.С.
Миронюк Єва, ІІІ місце, 10-Ф клас,  вчитель Устименко Ю.С.
Горбатюк Максим, ІІ місце, 9-М клас, вчитель Устименко Ю.С.
Горшевіков Назар, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Устименко Ю.С.
Кужим Ілля, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Жицький Ю.Ф.
Рудковський Ілля, ІІІ місце, 11-М клас,  вчитель Жицький Ю.Ф.
Кузнєцова Катерина-Вікторія Вікторівна, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Жицький Ю.Ф.
З інформаційних технологій
Коваленко Марія, ІІ місце, 9-Г клас, вчитель Тихоненко А.М.
З астрономії
Усатюк Павло, І місце, 8-М клас, вчитель Шемшур Т.П.
З фізики
Петкова Поліна, ІІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Краснюк О.С.
Паніна Альона, ІІ місце, 8-М клас, вчитель Шемшур Т.П.
Коваленко Марія, ІІ місце, 9-Г клас, вчитель Логвин Л.І.
Бараннік Ольга, І місце, 10-М клас, вчитель Корсун Л.І.
Миронюк Єва, ІІ місце, 10-Ф клас,  вчитель Корсун Л.І.
Трущенко Іван, ІІІ місце, 10-М клас, вчитель Корсун Л.І.
Пиріг Віктор, ІІІ місце, 10-М клас, вчитель Корсун Л.І. 
Барілко Вєста, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Корсун Л.І.
Повстен Андрій, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Корсун Л.І.
З історії
Строкань Юлія, І місце, 11-Б клас, вчитель  Коломієць Л.А.
Коротченко Іван, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Коломієць Л.А.
Паніна Альона, ІІ місце, 8-М клас, вчитель Горай А.В.
З географії
Петкова Поліна, ІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Міщенко В.В.
Міхно Мілла, ІІІ місце, 8-М клас, вчитель Міщенко В.В.
Лобачова Катерина, ІІ місце, 9-В клас, вчитель Сергата Л.М.
Редько Олена-Марина, ІІ місце, 10-Ф клас, вчитель Купчин В.М.
З хімії
Калиновська Дана, ІІ місце, 8-А клас, вчитель Зима Г.М.
Миронюк Єва, І місце, 10-Ф клас,  вчитель Смаглюк Ю.І.
З біології
Кагамлик Ірина, ІІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Христенкова Г.М.
Паніна Альона, ІІ місце, 8-М клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
Калиновська Дана, ІІІ місце, 8-А клас, вчитель Атаманова О.Ю.
Коваленко Марія, ІІІ місце, 9-Г клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
Трущенко Іван, ІІ місце, 10-М клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
Терлига Ірина, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Христенкова Г.М.
Барілко Вєста, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Христенкова Г.М.
З правознавства 
Панченко Єлизавета, І місце, 11-А клас, вчитель Козлюк А.Б.
З англійської мови
Паніна Альона, ІІ місце, 8-М клас, вчитель Коріненко Т.Ю.
Дуженко Валерія, ІІ місце, 8-А клас, вчитель Бунякіна Н.А.
Мартем’янова Валерія, ІІІ місце, 8-А клас, вчитель Бунякіна Н.А.
Доманський Ілля, ІІІ місце, 8-А клас, вчитель Бунякіна Н.А.
Кандул Мирослава, ІІ місце, 9-А клас, вчитель Бунякіна Н.А.
Малкіна Анастасія, ІІ місце, 10-Б клас, вчитель Музика О.А.
Бублик Світлана. ІІ місце, 10-Б клас, вчитель Музика О.А.
Любченко Дарина, ІІІ місце, 10-Б клас, вчитель Музика О.А.
Мартиненко Назарій, ІІІ місце, 10-А клас, вчитель Музика О.А.
Шемшур Валерія, ІІІ місце, 11-Б клас, вчитель Музика О.А.
З німецької мови
Андрусяк Тетяна, ІІІ місце, 10-Б клас, вчитель Бреус В.С.
З французької мови
Овчаренко Марія, ІІІ місце, 7-Г клас, вчитель Лавріненко С.І.
Чепурна Поліна, ІІІ місце, 7-Г клас, вчитель Лавріненко С.І.
Півень Валентина, І місце, 9-А клас, вчитель Лихенко Н.М.
З іспанської мови
Колосовський Дмитро, І місце, 8-А клас, вчитель Сандецька І.Ф.
Калиновська Дана, ІІІ місце, 8-А клас, вчитель Сандецька І.Ф.
З російської мови та літератури
Карєва Анастасія, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Шевченко А.М.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

З екології
Ковалевський Валерій, ІІІ місце, 10-Ф клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
З математики
Кагамлик Ірина, ІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Атамась Т.В.
Островський Даніель, ІІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Атамась Т.В.
Горбатюк Максим, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Котик Р.Ю.
Загребельна Марина, ІІІ місце, 9-Ф клас, вчитель Данько О.А.
Бараннік Ольга, І місце, 10-М клас, вчитель Третяк Н.П.
Пиріг Віктор, ІІІ місце, 10-М клас, вчитель Третяк Н.П.
Барілко Вєста, І місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
Кужим Ілля, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
Гугнішева Дар’я, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
З інформатики
Барілко Вєста, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Жицький Ю.Ф.
Кнапп Данило, ІІ місце, 10-Ф клас, вчитель Устименко Ю.С.
Миронюк Єва, ІІІ місце, 10-Ф клас,  вчитель Устименко Ю.С.
Горбатюк Максим, ІІ місце, 9-М клас, вчитель Устименко Ю.С.
Горшевіков Назар, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Устименко Ю.С.
З інформаційних технологій
Коваленко Марія, ІІ місце, 9-Г клас, вчитель Тихоненко А.М.
З фізики
Коваленко Марія, І місце, 9-Г клас, вчитель Логвин Л.І.
Бараннік Ольга, ІІ місце, 10-М клас, вчитель Корсун Л.І.
Миронюк Єва, І місце, 10-Ф клас,  вчитель Корсун Л.І.
Барілко Вєста, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Корсун Л.І.
З хімії
Калиновська Дана, ІІ місце, 8-А клас, вчитель Зима Г.М.
Миронюк Єва, І місце, 10-Ф клас,  вчитель Смаглюк Ю.І.
З біології
Паніна Альона, ІІ місце, 8-М клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
Трущенко Іван, ІІІ місце, 10-М клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
Терлига Ірина, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Христенкова Г.М.
З правознавства
 Панченко Єлизавета, ІІІ місце, 11-А клас, вчитель Козлюк А.Б.
З англійської мови
Кандул Мирослава, ІІ місце, 9-А клас, вчитель Бунякіна Н.А.
Малкіна Анастасія, ІІ місце, 10-Б клас, вчитель Музика О.А.
З російської мови та літератури
Карєва Анастасія, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Шевченко А.М.