2018-2019 навчальний рік Друк
Середа, 20 лютого 2019, 15:50

2018-2019 навчальний рік

Переможці ІІ (міського) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

З екології
Ковалевський Валерій, ІІ місце, 10-Ф клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
 Поліщук Катерина, ІІІ місце, 10-Б клас, вчитель Косенко О.О.
З математики
 Кагамлик Ірина, ІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Атамась Т.В.
Островський Даніель, ІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Атамась Т.В.
Паніна Альона, І місце, 8-М клас, вчитель Третяк Н.П.
Панченко Олександр, ІІІ місце, 8-Ф клас, вчитель Котик Р.Ю.
Горбатюк Максим, І місце, 9-М клас, вчитель Котик Р.Ю.
Загребельна Марина, ІІ місце, 9-Ф клас, вчитель Данько О.А.
Горшевіков Назар, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Котик Р.Ю.
Степа Ілля, ІІІ місце, 9-Ф клас, вчитель Данько О.А.
Бараннік Ольга, ІІ місце, 10-М клас, вчитель Третяк Н.П.
Пиріг Віктор, ІІ місце, 10-М клас, вчитель Третяк Н.П.
Трущенко Іван, ІІІ місце, 10-М клас, вчитель Третяк Н.П. 
 Барілко Вєста, І місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
Кужим Ілля, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
Гугнішева Дар’я, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
З української мови та літератури
 Швець Іванна, ІІ місце, 7-А клас, вчитель Гаврилова І.В.
Коваленко Марія, ІІІ місце, 9-Г клас, вчитель Лелеко Н.І.
Бублик Світлана, ІІІ місце, 10-Б клас, вчитель Шепіль Г.М.
З інформатики
 Барілко Вєста, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Жицький Ю.Ф.
Бараннік Ольга, ІІ місце, 10-М клас, вчитель Жицький Ю.Ф.
Кнапп Данило, ІІ місце, 10-Ф клас, вчитель Устименко Ю.С.
Миронюк Єва, ІІІ місце, 10-Ф клас,  вчитель Устименко Ю.С.
Горбатюк Максим, ІІ місце, 9-М клас, вчитель Устименко Ю.С.
Горшевіков Назар, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Устименко Ю.С.
Кужим Ілля, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Жицький Ю.Ф.
Рудковський Ілля, ІІІ місце, 11-М клас,  вчитель Жицький Ю.Ф.
Кузнєцова Катерина-Вікторія Вікторівна, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Жицький Ю.Ф.
З інформаційних технологій
Коваленко Марія, ІІ місце, 9-Г клас, вчитель Тихоненко А.М.
З астрономії
Усатюк Павло, І місце, 8-М клас, вчитель Шемшур Т.П.
З фізики
Петкова Поліна, ІІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Краснюк О.С.
Паніна Альона, ІІ місце, 8-М клас, вчитель Шемшур Т.П.
Коваленко Марія, ІІ місце, 9-Г клас, вчитель Логвин Л.І.
Бараннік Ольга, І місце, 10-М клас, вчитель Корсун Л.І.
Миронюк Єва, ІІ місце, 10-Ф клас,  вчитель Корсун Л.І.
Трущенко Іван, ІІІ місце, 10-М клас, вчитель Корсун Л.І.
Пиріг Віктор, ІІІ місце, 10-М клас, вчитель Корсун Л.І. 
Барілко Вєста, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Корсун Л.І.
Повстен Андрій, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Корсун Л.І.
З історії
Строкань Юлія, І місце, 11-Б клас, вчитель  Коломієць Л.А.
Коротченко Іван, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Коломієць Л.А.
Паніна Альона, ІІ місце, 8-М клас, вчитель Горай А.В.
З географії
Петкова Поліна, ІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Міщенко В.В.
Міхно Мілла, ІІІ місце, 8-М клас, вчитель Міщенко В.В.
Лобачова Катерина, ІІ місце, 9-В клас, вчитель Сергата Л.М.
Редько Олена-Марина, ІІ місце, 10-Ф клас, вчитель Купчин В.М.
З хімії
Калиновська Дана, ІІ місце, 8-А клас, вчитель Зима Г.М.
Миронюк Єва, І місце, 10-Ф клас,  вчитель Смаглюк Ю.І.
З біології
Кагамлик Ірина, ІІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Христенкова Г.М.
Паніна Альона, ІІ місце, 8-М клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
Калиновська Дана, ІІІ місце, 8-А клас, вчитель Атаманова О.Ю.
Коваленко Марія, ІІІ місце, 9-Г клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
Трущенко Іван, ІІ місце, 10-М клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
Терлига Ірина, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Христенкова Г.М.
Барілко Вєста, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Христенкова Г.М.
З правознавства 
Панченко Єлизавета, І місце, 11-А клас, вчитель Козлюк А.Б.
З англійської мови
Паніна Альона, ІІ місце, 8-М клас, вчитель Коріненко Т.Ю.
Дуженко Валерія, ІІ місце, 8-А клас, вчитель Бунякіна Н.А.
Мартем’янова Валерія, ІІІ місце, 8-А клас, вчитель Бунякіна Н.А.
Доманський Ілля, ІІІ місце, 8-А клас, вчитель Бунякіна Н.А.
Кандул Мирослава, ІІ місце, 9-А клас, вчитель Бунякіна Н.А.
Малкіна Анастасія, ІІ місце, 10-Б клас, вчитель Музика О.А.
Бублик Світлана. ІІ місце, 10-Б клас, вчитель Музика О.А.
Любченко Дарина, ІІІ місце, 10-Б клас, вчитель Музика О.А.
Мартиненко Назарій, ІІІ місце, 10-А клас, вчитель Музика О.А.
Шемшур Валерія, ІІІ місце, 11-Б клас, вчитель Музика О.А.
З німецької мови
Андрусяк Тетяна, ІІІ місце, 10-Б клас, вчитель Бреус В.С.
З французької мови
Овчаренко Марія, ІІІ місце, 7-Г клас, вчитель Лавріненко С.І.
Чепурна Поліна, ІІІ місце, 7-Г клас, вчитель Лавріненко С.І.
Півень Валентина, І місце, 9-А клас, вчитель Лихенко Н.М.
З іспанської мови
Колосовський Дмитро, І місце, 8-А клас, вчитель Сандецька І.Ф.
Калиновська Дана, ІІІ місце, 8-А клас, вчитель Сандецька І.Ф.
З російської мови та літератури
Карєва Анастасія, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Шевченко А.М.

Переможці ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнських предметних олімпіад

З екології
Ковалевський Валерій, ІІІ місце, 10-Ф клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
З математики
Кагамлик Ірина, ІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Атамась Т.В.
Островський Даніель, ІІІ місце, 7-Ф клас, вчитель Атамась Т.В.
Горбатюк Максим, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Котик Р.Ю.
Загребельна Марина, ІІІ місце, 9-Ф клас, вчитель Данько О.А.
Бараннік Ольга, І місце, 10-М клас, вчитель Третяк Н.П.
Пиріг Віктор, ІІІ місце, 10-М клас, вчитель Третяк Н.П.
Барілко Вєста, І місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
Кужим Ілля, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
Гугнішева Дар’я, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Данько О.А.
З інформатики
Барілко Вєста, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Жицький Ю.Ф.
Кнапп Данило, ІІ місце, 10-Ф клас, вчитель Устименко Ю.С.
Миронюк Єва, ІІІ місце, 10-Ф клас,  вчитель Устименко Ю.С.
Горбатюк Максим, ІІ місце, 9-М клас, вчитель Устименко Ю.С.
Горшевіков Назар, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Устименко Ю.С.
З інформаційних технологій
Коваленко Марія, ІІ місце, 9-Г клас, вчитель Тихоненко А.М.
З фізики
Коваленко Марія, І місце, 9-Г клас, вчитель Логвин Л.І.
Бараннік Ольга, ІІ місце, 10-М клас, вчитель Корсун Л.І.
Миронюк Єва, І місце, 10-Ф клас,  вчитель Корсун Л.І.
Барілко Вєста, ІІІ місце, 11-М клас, вчитель Корсун Л.І.
З хімії
Калиновська Дана, ІІ місце, 8-А клас, вчитель Зима Г.М.
Миронюк Єва, І місце, 10-Ф клас,  вчитель Смаглюк Ю.І.
З біології
Паніна Альона, ІІ місце, 8-М клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
Трущенко Іван, ІІІ місце, 10-М клас, вчитель Гогайзель І.Ю.
Терлига Ірина, ІІ місце, 11-М клас, вчитель Христенкова Г.М.
З правознавства
 Панченко Єлизавета, ІІІ місце, 11-А клас, вчитель Козлюк А.Б.
З англійської мови
Кандул Мирослава, ІІ місце, 9-А клас, вчитель Бунякіна Н.А.
Малкіна Анастасія, ІІ місце, 10-Б клас, вчитель Музика О.А.
З російської мови та літератури
Карєва Анастасія, ІІІ місце, 9-М клас, вчитель Шевченко А.М.