Меню Розділу

Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Освітня програма на 2019-2020 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2019 року становить 2242 учні.

Звіт директора школи 2018-2019 н.р.

Кошторис-2020

Звіти 2019

План заходів "Булінг"

Реєстрація на пробне ЗНО стартує 1 листопада PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 жовтня 2014, 08:54
znoВ Українському центрі оцінювання якості освіти підписано наказ про проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання у 2015 році, метою проведення якого є ознайомлення абітурієнтів, які вступатимуть до вищих навчальних закладів, із процедурою тестування.
Під час проведення пробного тестування будуть враховані зміни у процедурі зовнішнього оцінювання, зокрема абітурієнти матимуть можливість обрати для виконання завдань з української мови і літератури та математики тести двох рівнів складності: базового та поглибленого.
Також учасники пробного ЗНО зможуть скористатися тестовими завданнями з біології, географії, історії України, математики, фізики та хімії, перекладеними кримськотатарською, молдовською, польською, російською, румунською або угорською мовами.
Пробне тестування традиційно буде проведено у березні впродовж двох сесій. 21 березня відбудеться зовнішнє оцінювання з української мови і літератури, тест з якої у 2015 році складатимуть усі випускники шкіл.
Відповідно, пробне тестування з біології, географії, історії України, математики, фізики, хімії, а також англійської мови, французької мови, німецької, іспанської та російської мов відбудеться 28 березня 2015 року.
Реєстрація осіб, які виявили бажання взяти участь у пробному ЗНО, триватиме з 01 листопада до 15 грудня 2014 року. Участь у пробному тестуванні є платною.
Як відомо, Міністерством освіти і науки затверджено програми зовнішнього незалежного оцінювання, у відповідності з якими мають бути розробленні та укладені тести ЗНО у 2015 році.