Меню Розділу

Ліцензія на провадження освітньої діяльності

Освітня програма на 2019-2020 н.р.

Фактична кількість учнів станом на 05.09.2019 року становить 2242 учні.

Звіт директора школи 2018-2019 н.р.

Кошторис-2020

Звіти 2019

План заходів "Булінг"

Затверджено перелік предметів ЗНО на 2015 рік PDF Друк e-mail
Вівторок, 21 жовтня 2014, 09:14
zno_programuУ Міністерстві освіти і науки підписано наказ, яким унормовано деякі питання проведення зовнішнього незалежного оцінювання для осіб, які у 2015 році виявлять бажання вступати до вищих навчальних закладів України.
Зокрема, документом затверджено перелік навчальних предметів, з яких буде проведено зовнішнє незалежне оцінювання результатів навчання абітурієнтів, які вони здобули на основі повної загальної середньої освіти.
Враховуючи те, що Міністерство освіти відмовилося від проведення тестування з всесвітньої історії та світової літератури, зовнішнє незалежне оцінювання у 2015 році буде проведено з 12 навчальних предметів: української мови і літератури, історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з англійської, німецької , французької, іспанської та російської мов.
Наказом освітнього відомства передбачено, що кожен зареєстрований учасник зовнішнього незалежного оцінювання матиме право скласти тести не більш як із чотирьох навчальних предметів.
ЗНО з української мови і літератури традиційно буде обов’язковим для усіх абітурієнтів, які бажають здобувати вищу освіту за ступенем молодшого бакалавра (молодшого спеціаліста) та бакалавра (спеціаліста або магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань).
Також документом передбачено, що результати базового рівня ЗНО з української мови і літератури будуть зараховані як результати державної підсумкової атестації за курс повної загальної середньої освіти для всіх випускників старшої школи загальноосвітніх навчальних закладів.
За матеріалами http://osvita.ua